• 7.8732 TL
  • 9.5420 TL
  • 10.5595 TL
KOCAELİ 11°

Sarıtoprak, başhekimden korona virüs süreci hakkında bilgi aldı

Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’i ziyaret ederek korona virüs süreci hakkında bilgi aldı.

Korona virüs sürecinde çalışmalarına ara vermeyen, hem vatandaşların sorunlarını çözen hem de protokol ziyaretleri gerçekleştirerek eksiklikleri ve talepleri ileten Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretle alakalı bilgi veren CHP’li Sarıtoprak açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Başhekimimizi ziyaret ederek Darıca’nın korona virüs süreci hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş, Darıcalıhemşehrilerimizin kurallara uyması gerektiğini dile getirdi.

BİZLERİ GURURLANDIRIYOR

Her gün ortalama bin 300 kişinin korona virüs testi için hastaneye geldiğini belirten başhekimimiz süreci en iyi şekilde idare etmeye çalıştıklarını ifade etti. Biz de bu süreçte çok yorulan sağlık çalışanlarımıza destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı söyledik. İlçemizin Mustafa Hoca gibi deneyimli, çalışkan, herkese destek olmaya gayret eden bir başhekimi olması bizleri gururlandırıyor. Misafirperverliğinden ötürü Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’e teşekkür ederiz.”

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI