• 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

GÜNCEL HABERLERİ

Bilnet Okullarının Uzaktan Eğitim Başarısı

Bilnet Okullarının Uzaktan Eğitim Başarısı

Millî Eğitim Bakanlığı, içinde bulunduğumuz pandemiye karşı almış olduğu önlemler kapsamında 31 Mayıs tarihine kadar online eğitimi uzattı. “Bilnet Live Academy” platformunu devreye sokarak günümüz standartlarına uygun olarak bu platformu tasarlayan Bilnet Okulları, bu süreçte Türkiye genelinde okul öncesinden liseye kadar toplam 47 okul, 4 yüz 47 şubede eğitim gören 5 binden fazla öğrencisi ile uzaktan eğitim faaliyetlerine aktif olarak devam ediyor. Bilnet Okullarının uzaktan eğitim programı yürüttüğü uzaktan eğitim platformunda tüm sınıflar konu anlatım videoları, online deneme ve sınavları, tekrar testleri, testlere ilişkin soru çözüm videoları ve okul öncesi dahil olmak üzere her yaş düzeyine uygun olarak videolarla desteklenen yüzlerce içerik yer alıyor.

İzmit belediyesinde skandal! Maske ve dezanfektan istedi, işinden oldu

İzmit belediyesinde skandal! Maske ve dezanfektan istedi, işinden oldu

Dünya genelinde ve ülkemizde bir çok kişinin öldüğü COVİD-19 salgının yaşandığı bu günlerde, İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğün de çalışan Sadullah Erçin hiç bir tedbir alınmadan, çöp arabasının kaldırması gereken çöp bidonlarını elleri ile normal kamyona yüklerken çektiği videoyu  amirlerine gönderdiği için, sözde bir vatandaşın şikayeti üzerine” işveren hakkında şeref ve haysiyet kırıcı asılsız ihbar ve isnadlarda” bulunuyor diye 15.05.2020 tarihinde işten çıkartıldı.

Büyükakın; 19 Mayıs ruhuyla ve bağımsızlık aşkıyla yaşımız hep 19

Büyükakın; 19 Mayıs ruhuyla ve bağımsızlık aşkıyla yaşımız hep 19

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basan Mustafa Kemal Atatürk’ün o günlerde vatanı düşman işgalinden kurtarmak için en büyük güvencesi Türk gençliğiydi. Her 19 Mayıs’ta o günlere gidiyor, gençleşiyor, bağımsızlık aşkıyla yaşımız hep 19 diye tüm dünyaya sesleniyoruz’’ dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET