Selvi: Cumhur İttifakımız yine tek ve en güçlü alternatif
11 Aralık 2023 10:29

Selvi: Cumhur İttifakımız yine tek ve en güçlü alternatif

AK Parti Kocaeli teşkilatlarının en genç adaylarından biri olarak öne çıkan Körfez Belediye Başkan aday adayı Ferhat Selvi, saha programlarına olanca hızı ile devam ediyor. Gittiği her yerde oldukça samimi ve büyük bir içtenlikle karşılanan aday adayı Selvi, dün de Hacı Osman Mahallesi’nde seri ziyaretlerde bulundu.

TALEPLERİ DİNLEDİ

Hem mahalle esnafını gezen ve hem de bölgede kurulan sem pazarında pazarcı esnafını ve alışveriş için gelen vatandaşları selamlayan AK Partili Ferhat Selvi, gittiği her yerde ve nokta vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaştı. Halkın ve esnafın ilettiği talepleri dinleyen Selvi’ye bu taleplere karşı kendi çözüm önerilerini de sundu.

“VATANDAŞIMIZLA SOHBET ETTİK”

Gittiği her yerde vatandaşlara adaylık gerekçelerini anlatan ve gösterilen ilgi dolayısıyla teşekkür eden AK Partili Ferhat Selvi, “Hacı Osman Mahallemizde kurulan semt pazarımızı ziyaret ettik. Hem pazarcımız, hem bölge esnafımız ve hem de vatandaşlarımızla hasbihal etme imkanı bulduk.

“CUMHUR İTTİFAKI YİNE TEK ALTERNATİFTİR”

Gördüğümüz tablo şu; milletimiz hala ve en güçlü olarak Cumhur İttifakı’nı destekliyor. Bu etki ve gücün önümüzdeki yerel seçime de yansıyacağını, milletimizin en büyük beklentisinin istikrarın sürmesinden yana olduğunu görüyoruz. Toplum nazarında AK Parti ve Cumhur İttifakımız yine tek ve en güçlü alternatif durumundadır” dedi.

 

Güncelleme: 11 Aralık 2023 10:38
BENZER HABERLER
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X