ŞENTÜRK BAĞIMSIZ ADAY OLACAK!
02 Eylül 2023 11:56

ŞENTÜRK BAĞIMSIZ ADAY OLACAK!

İzmit Belediyespor eski Kulüp Başkanı, AK Parti eski il ve İzmit ilçe yöneticisi, KOVİAD Genel Sekreteri Erdoğan Şentürk, geçtiğimiz günlerde partisinden istifa ettiğini duyurmuştu. Şentürk bağımsız İzmit Belediye başkana adayı olacağını açıkladı.

 “BAĞIMSIZ ADAY OLACAĞIM”

Şentürk, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi “BAĞIMSIZ aday olacağım çünkü..... Evet bu yazıyı bugün sabah namazını kıldım Allah’ın izniyle ve ondan sonra yazıyorum. Sizi bir önceki yerel seçime yani 2019 a götürmek istiyorum ben o zaman İzmit belediye başkanlığı için aday adayı olmuştum o zamana kadar da Parti'nin birçok kademesinde görev yapmıştım, Büyükşehir belediye başkan adayı açıklanmıştı ve bu isim Tahir Büyükakın idi .Bekirderede esnaf geziyoruz kalabalık bir şekilde hatta bazı esnafların sitemleri oluyor Tahir beyde burada Erdoğan var ona niye söylemiyorsunuz diye cevaplar veriyordu.

“YILLARCA BAŞKANLIK YAPMIŞIM”

Gelelim işin en önemli kısmına ben o bölgede esnafım ayrıca yılllardır Bekirderespor başkanlığı yapmışım ortada şu anda yerinden tramvay için kaldırılan mutay cafe ye oturduk . Yaklaşık 100 kişi civarı vardı tabi az ileride pide dükkanım vardı başkanımıza karnınız açmı diye sordum oda vaktinin olmadığını söyledi bende paket yaptırıp verdim kendisine makam aracında yesin diye. Şimdi gelelim en önemli kısma bu kadar kalabalık bir ortamda   Sonra muhabbet samimi bir hal aldı Tahir bey İzmit aday adayları konusuna girip içinizde en rahat Erdoğan aday adaylığı garanti demişti espirimi yapmıştı dalgamı geçmişti anlayamadım, herkes güldü tabi yani burada şunu anlamak gerekiyor her yerde her şeyi konuşmamak ve kendini kimseden üstün görmemek bu dinimizde de böyledir.

“HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM”

Velhasıl ben 5 sene bunu içime attım küsmedim parti çalışmalarına devam ettim ama o gün bir karar verdim bir daha aday adayı olmayacağım diye ve şu anda da onu yapıyorum bağımsız olarak aday olacağımı tüm Kocaeli kamuoyu ile paylaşıyorum ve bunuda Tahir Bey'in o kelimesine borçluyum işimin zor olduğunu biliyorum 1 tane oyum var şuan ama bu oyu katlayarak ne kadar oy oranına ulaşacağımı inşallah Allah nasip ederse göreceğiz. İzmit’in çocuğu olarak kendime güveniyor ve İzmit ŞENTÜRK ile ŞENLENECEK diyorum... Tüm İZMİT e mutlu huzurlu ayrıştırmanın yapılmadığı bir İZMİT vaad ediyorum... Özellik le hiç bir ırk ayırmadan herkesin desteğini bekliyorum.”

Güncelleme: 02 Eylül 2023 12:08
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Saadettin Topuz 18:37 - 02 Eylül 2023

Bu ne özgüven. Önce muhtar olaydın be abim

0 Beğenmedim
sm enerji
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X