TALUS İSTİFA EDEN İLÇE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜ!
19 Eylül 2023 15:59

TALUS İSTİFA EDEN İLÇE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜ!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus belediye başkanı adayı olmak için istifa eden ilçe başkanları ile bir araya geldi.

2024 yerel seçimleri için belediye başkanlıkları ve meclis üyesi aday adaylıkları başvurusu yapacak olan siyasi partilerde istifa süreci sürüyor. Bu kapsamda belediye başkan adayı olmak isteyen ilçe başkanları istifalarını verdi. Kocaeli’de İzmit İlçe Başkanı Muharrem Tutuş, Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen adaylık için istifa eden isimler oldu.

BERABER OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, bugün istifa eden ilçe başkanları ile bir araya geldi. O kareyi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Talsu” 31 Mart Mahalli Seçimleri öncesi görevden affını isteyen İlçe Başkanlarımızla bir araya geldik.AK Parti sıradan bir siyasi teşekkül değildir. Bizler büyük bir davanın sevdalısı olarak, milletimizin hizmetkarı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Görevimiz ne olursa olsun hepimiz öncelikle bu davanın bir neferi olduğumuzu unutmadan, dünüyle, bugünüyle bir ve beraber olmaya devam edeceğiz.” Dedi

Güncelleme: 19 Eylül 2023 16:04
Sedat Köse
KOTO
yyh
diler
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
KSO
lastik-iş
KROMAN
Toyota
Gönül Otomotiv
X