• 7.8053 TL
  • 9.4938 TL
  • 10.5061 TL
KOCAELİ 12°

Tepkilerin ardından paylaşımı kaldırdı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında CHP Kocaeli İl Gençlik Kollarının Andımızı yanlış okuduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Hürriyet Andımızın yanlış okunduğu tepkilerinin ardından görüntüleri kaldırdı.

İzmit'te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları üyeleri, açtıkları dev Türk bayrağının etrafında, hep bir ağızdan Andımız'ı okumaya başladı. Doğrusu, "Küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak" olan Andımız'ı, "Küçüklerimi korumak, büyüklerimi sevmek" olarak okuyan CHP'li gençler, daha sonra "Ülküm: yükselmek, ileri gitmektir. Ey Büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim" kısmını atlayarak, "Varlığım Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türk'üm diyene" sözlerini hep bir ağızdan söyledi.

Andımızı okunduğu videoyu paylaşan Hürriyet durumun kamuoyuna yansımasından sonra paylaşımını kaldırması gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Ayse

Andimizi kaldıranlar utansın! Işte bazı şeyler böyle unutturuluyor.Ornek olmuş!

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

GÖLCÜK MİLLET BAHÇESİ İHALESİ KESİNLEŞLEŞTİ

Gölcük’te bir dönem enkaz döküm sahası olarak kullanılan, Gölcük Belediyesi Rahvan At Yarışı Tesisleri’nin altında, Koray Aydın Parkı’nın hemen üstünde, Örcün Mahallesi sınırları içinde yer alan Gölcük Millet Bahçesi’nin TOKİ Genel Müdürlüğü’nde yapılan ihalesi bugün kesinleşti. 14.350.000,00-TL bedelle ihale, Kumsal Petrol Maden Ltd. Şti.’de kaldı. Sözleşme sonrası, yüklenici firmaya tesliminden sonra yapımına hemen başlanacak.

KÖŞE YAZARLARI