TURAN'DAN KOCAELİSPOR AÇIKLAMASI
23 Ağustos 2023 16:45

TURAN'DAN KOCAELİSPOR AÇIKLAMASI "KOCAELİSPOR SAYGI DUYDUĞUMUZ BİR TAKIM"

Kocaelispor'un Eyüpspor karşısında 2-0 mağlup olduğu lig maçının ardından Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan maç ile ilgili açıklama yaptı.

Arda Turan, “Kocaelispor bizim çok saygı duyduğumuz bir takım. Ligin favorilerinden, disiplinli sistemi olan bir takım. Ertuğrul Hoca da çok saygı duyduğum, şampiyonluklar yaşamış önemli isimlerden biri. Oyuncularım ve ben bu saygıyı bilerek hazırlandık maça. Kendi sahamızda kazanmayı çok istiyorduk. İyi mücadele ettik. İstediğimiz ve çalıştığımız şeyleri sahaya yansıtmaya başladık. Tabii eksiklerimiz var. Normalde daha iyi yaptığımız şeyleri zaman zaman daha eksik yaptık. Ama her gün gelişmeye ve öğrenmeye devam edeceğiz. Maç maç bakıyoruz. Bizim için Kocaelispor çok önemli bir sınavdı. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

"DAHA GÜZEL GÜNLER YAŞAYACAĞIZ"

 “Oyundan da memnumum ama çok daha iyi oynamamız gerektiğini düşünüyorum. O yüzden her gün daha fazla çalışıp gelişmeye devam edeceğiz. Taraftarımızın desteğine çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel günler yaşayacağız. Özellikle oyuncularım bu sıcaklarda muhteşem bir özveri gösteriyorlar hem savunmada hem hücumda. Bu zeminlerde, bu sıcaklarda oynamak kolay değil. Onlara verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu oyunu çok daha güzel hale getiren bir takım olacağız” ifadelerine yer verdi.

 

Güncelleme: 23 Ağustos 2023 16:49
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X