• 7.2901 TL
  • 8.6223 TL
  • 9.5480 TL
KOCAELİ 34°

Vadi Besicilik tüm kurbanları sattı

Vadi Besicilik yok sattı Kalitenin adresi Vadi Besicilik bu bayramda da yoğun ilgi gördü. Salgın nedeniyle olağanüstü önlemler ile adından söz ettiren Vadi Besicilik'te bulunan binin üzerindeki büyükbaş hayvanın tamamı tükendi.

Her sene olduğu gibi bu Kurban Bayramı'nda da kalite ve güvenin adresi olan Vadi Besicilik yine yok sattı.  Kocaelili iş insanı Cezmi Çiçek’in sahibi olduğu Vadi Besicilik, bu bayram öncesi de tercih edilen ilk adres oldu. Gölcük’ün Lütfiye köyünde hizmet veren Vadi Besicilik'in koronavirüs salgını nedeniyle aldığı olağanüstü önlemler firmayı tercih edenlerin sayısını da hissedilir oranda arttırdı.

SOSYAL MEDYADAN İZLENECEK

Korunaklı kıyafetlerle kesme, parçalama ve paylaştırma işlemini yapacak olan Vadi Besicilik, Kocaeli TV ve Vadi Besicilik'e ait sosyal medya sayfalarında canlı yayın yapacak. Oluşturulan sosyal mesafeli tribünlere sadece 2 hissedar girebilecek, diğer hissedarlar ise otoparkta araçlarında bekleyecek. Canlı yayınla kesimin yapılacağı alanda hissesiz kurbanlık satın alanlar, dilerse evlerinde bekleyecek, kurban etleri evine kadar ulaştırılacak. Hisseli kurbanlıklarda ise hissedarlardan sadece 2 kişi tribüne alınacak, diğer hissedarlar ve aileleri evlerinden kurban kesimini izleyecek.

ULUSAL BASINDA YER ALDI 

Vadi Besicilik tarafından koronavirüs salgınının olduğu bu Kurban Bayramı'nda alınan önlemler, Hürriyet Gazetesi'nde bir köşe yazısına, NTV’de haber bültenine yansımıştı. Tüm bu önlemlere ve ulusal basına konu olmasına rağmen Vadi Besicilik, süreçte fırsatçılık yapmayarak geçmiş yılki et fiyatlarına yakın bir fiyat belirledi. Takdir toplayan işletme binin üzerinde büyükbaş hayvanın tamamı sattı. Yarın sabah saatlerinden itibaren randevu usulüyle kesim başlayacak.

SADECE YÜZDE 10 ARTIŞ

İçleri rahat şekilde kurban etlerine kavuşup bayramını huzurlu bir şekilde geçirmek isteyen vatandaşların akın ettiği Vadi Besicilik, koronavirüs fırsatçılığı yapmayarak geçtiğimiz Kurban Bayramı’ndaki fiyatlarına ek olarak sadece yüzde 10’a yakın bir artış yaptı.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI