YASİN ÖZLÜ'YE BAHÇECİ'TEN BÜYÜK DESTEK
20 Mart 2024 14:57

YASİN ÖZLÜ'YE BAHÇECİ'TEN BÜYÜK DESTEK

Başiskele Belediye Başkanı, AK Parti ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı M. Yasin Özlü, Bahçecik’te gerçekleştirdiği halk buluşmasında bölge sakinlerinin büyük ilgisini topladı.

“Belediye başkanlığı zor bir iş; ama çalışınca, bu işe gönül verince gerçekten sizlere hizmet etmek ayrıca çok keyifli bir iş. Görev yaptığım 5 yıl içerisinde öngörülemeyen deprem, salgın hastalıklar, bir takım ülkemizin etrafında yaşanan olaylar sebebiyle yaşanan ekonomik zorluklara rağmen sonsuz ihtiyaçları sınırlı kaynaklarla en güzel şekliyle karşılamaya çalıştık. Bunun için de gösterdiğimiz gayreti, ortaya koyduğumuz duruşu sizler hep takdir ettiniz ve bizlerin hep yanında oldunuz.”

 

“TÜRKİYE'DE VE KOCAELİ'DE ÖRNEK BİR BELEDİYE OLDUK”

 

Belediye Başkanlığı süresince yaptığı hizmet ve eserlerden de bahseden Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı M. Yasin Özlü, “Türkiye'de ve Kocaeli'de örnek bir belediyecilik anlayışıyla kentimize güzel işler kazandırdık. Hep birlikte inşallah daha güzel işler yapacağız. Bitmedi devam ediyoruz. İşimiz var. İşimizi yapmaya devam edeceğiz Allah'ın izniyle sizlerin desteğiyle. 31 Mart'tan sonra da işimizi yapmaya devam edeceğiz. 5 yıl sonra Cumhur İttifakı’nın ve AK Parti'nin belediye başkanı adayı olarak

tekrar huzurlarınıza çıkmak bu kardeşinize nasip oldu. Şimdi yeni bir başlangıç için yola çıktık. Yine süreklilik rehberimiz olacak. Başiskele’ye verdiğimiz hizmetler ve Başiskele halkının memnuniyetini arttıran hizmetlerimizi, güzel işlerimizi geliştirerek yolumuza devam edeceğiz. Biliyoruz ki Başiskele hizmetin en güzeline layık. Hizmet ve eserlerimize

önümüzdeki dönemde yenilerini ekleyeceğiz. İlçemizin marka değerini ve yaşam kalitesini yükselteceğiz inşallah.” diye konuştu. 

 

Güncelleme: 20 Mart 2024 14:59
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X