Yeşilova Mahallesi Muhtar Adayı  Azalarını Tanıttı
14 Şubat 2024 11:46

Yeşilova Mahallesi Muhtar Adayı Azalarını Tanıttı

Muhtar Adayı Murat Topal, sahibi olduğu Elit Kafe Restoran ve Düğün Salonu’nda düzenlenen programda azalarıyla bir araya gelerek, kamuoyuna tanıttı. Geçtiğimiz dönem listesinde yer alan azalarını da davet eden Topal, birbirinden güçlü isimlerle bu dönemde başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

DENEYİMLİ VE BAŞARILI BİR EKİP

Yeşilova Mahalle’nde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen isim Murat Topal, Yeşilova Mahallesi'ne ve mahalle sakinlerine hizmet için bu yola çıktığını belirterek, aza adaylarını açıkladı. Aralarında esnafların, emekli kamu personellerinin de yer aldığı güçlü kadrosuyla hizmete aday olduklarının altını çizen Muhtar Adayı Topal, “Aza adaylarımız, Yeşilova Mahallesi'nde yaşayan, mahallemizi ve mahalle sakinlerini seven ve mahallemize hizmet etmek için yola çıkan değerli isimlerdir. Hepsi kendi alanlarında deneyimli ve başarılı kişilerdir. Mahallemize ve mahalle sakinlerimize en iyi şekilde hizmet edeceklerine inanıyorum” dedi.

Murat Topal’ın Aza Listesi Şu Şekilde;

Kocaeli Adliyesi Emekli Mübaşir Adnan Türe, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığından emekli Ali Osman Kürkan, Sinem Kırtasiye Sahibi Sinem Toptaş, Mercan Kasap Sahibi Metin Kahraman, Pilavcı Yusuf Sahibi Feridun Ateş, Mini Köşk Müdür Yardımcısı Hüseyin Ünlü, E-Ticaret Sahibi Didem  Hacımurtazaoğlu, Merkez Lokantası sahibi Cengiz Üner.

Güncelleme: 14 Şubat 2024 11:47
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X