YRP'li eski başkandan Özlü'ye açık destek
13 Mart 2024 21:03

YRP'li eski başkandan Özlü'ye açık destek

Başiskele'nin tanınan ve sevilen simalarından, Yeniden Refah Partisinin Başiskele eski ilçe başkanı Serkan Ege sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı

 

Genel Seçimleri döneminde Yeniden Refah Partisi'nin Başiskele İlçe Başkanlığı görevini yürüten Serkan Ege, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında il teşkilatı ile ters düşmüştü. Ege mevcut görevine kendisinden habersizce Kerim Can'ın getirildiğini ifade etmiş ve bu durumu 'entrika' olarak yorumlamıştı. YRP'den tepkili olarak ayrılan Serkan Ege, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için ise AK Parti'nin adayı mevcut Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü'ye açık destek verdi. 

 

YASİN ÖZLÜ'NÜN YANINDAYIZ

Ege sosyal medya hesabından şunları kaydetti; "Görevi devraldığı şartlara bakıldığında bugün yapmış olduğu güzel işlerini inkar edemeyeceğimiz değerli başkanımızın daha nice güzel işlere imza atabilmesi için bir kere daha Yasin Özlü başkanımızın yanındayız.Başiskele’ li hemşerilerimiz başta olmak üzere millet ümmet ve insanlık için Yüce Rabbimiz hayırlara vesile eylesin inşallah"

 

 

 

Güncelleme: 13 Mart 2024 21:09
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X