Gönül ilişkisi söz konusu bile değil! İntihar değil! Cinayete kurban gittiler..

Kocaeli Körfez ilçesinde Celal Serçe (47) ve Nebahat Er’in (35) ölü bulunmalarının ardından gündeme gelen iddialar üzerine gazetemize ulaşan Celal Serçe’nin yeğeni Nurcan Serçe ortaya atılan iddiaları yalanlayarak açıklamalarda bulundu..

Dün öğle saatlerinde Körfez ilçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde bulunan hafriyat döküm sahasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, terk edilmiş aracın yanında kanlar içinde yatan bir şahsın olduğunu fark eden vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde yatan şahsın hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri, yaptıkları incelemede cesedin Celal Serçe'ye (47) ait olduğunu tespit etti. Serçe'nin cenazesi, olay yerindeki incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Aynı günün akşam saatlerinde ise Körfez ilçesine bağlı Esentepe Mahallesi Bahar Sokak’ta bulunan 3 katlı binanın 1. katında oturan Nebahat Er'den (35) haber alamayan yakınları, polis ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, eve girdiklerinde Nebahat Er'in cansız bedeniyle karşılaştı. Er'in boğazındaki kesik sebebiyle yaşamını yitirdiği tespit edilirken, evde de bıçak bulundu. Olaya ilişkin başlatılan soruşturmada Celal Serçe'nin gönül ilişkisi yaşadığı Nebahat Er'i öldürdüğü, daha sonra silahla kendini vurarak canına kıydığı iddia edildi.

Ortaya atılan iddiaları asla kabul etmiyoruz

Celal Serçe'nin gönül ilişkisi yaşadığı Nebahat Er'i öldürdüğü, daha sonra silahla kendini vurarak canına kıydığı iddialarını yalanlayarak açıklamalarda bulunan yeğeni Nurcan Serçe; “ Celal Serçe asla kendini öldürecek biri değil! Ne maddi ne de psikolojik sorunları olan biri.4 tane çocuğu ve mutlu bir aile yaşantısı olan biriydi. Kendisini tanıyanlar, ailesi olarak bizler acımıza mı yanalım ortaya atılan asılsız iddialara mı yanalım bilemedik. Olayın yaşandığı gün ben Celal Serçe ile görüştüm. Evden çıkarken 17 bin TL evine para bıraktı. Evleri ve arabaları var. Maddi sıkıntısı asla yoktu. Arkadaşları ile Düzce’ye gideceğini söyledi. Daha sonra öldüğü haberini aldık. Hiçbir problemi olmayan biri kendi canına niye kıysın. İsmi geçen Nebahat Er ile Celal Serçe'nin aralarında gönül ilişkisi olduğu doğru değildir. Biz Celal Serçe’nin ailesi olarak cinayete kurban gittiklerini düşünüyoruz. Ailesi olarak perişan durumdayız.4 tane çocuğu var. Daha soruşturma sürerken, hiçbir şey belli değilken bu asılsız ve yalan iddiaları ortaya kim attıysa Allaha havale ediyoruz. Celal Serçe’nin ailesi olarak kamuoyundan rica ediyoruz. Soruşturma devam ediyor. Olayın nasıl olduğu nasıl gerçekleştirildiği daha belli değil. İntihar süsü verilmiş ama biz ailesi olarak cinayete kurban gittiğini düşünüyoruz. Aynı ilçede iki şüpheli ölüm dedikodular ile bir araya getirilerek gönül ilişkisine bağlandı. Bu asılsız iddiaları asla kabul etmiyoruz. İfadelerini kullandı

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Yusuf akkaya

Bu açıklama yapan bayan Nurcan Serçe, çocuğuna şiddet uygulayıp haspe atılan bayan değilmi.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI