İYİ Parti’de yeni küfür skandalı! Seçmene küfreden Ahmet Erhan Göçmez'e yakalama kararı.
06 Ocak 2022 11:39

İYİ Parti’de yeni küfür skandalı! Seçmene küfreden Ahmet Erhan Göçmez'e yakalama kararı.

İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın şehit yakınına ettiği ağır küfürün ardından yeni bir küfür skandalı daha yaşandı. İYİ Parti Dilovası Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez AK Parti seçmenine ağza alınmayacak galiz küfürler savurdu. Göçmez için yakalama kararı çıkarıldı.

 

İYİ Partili Başkan AK Parti seçmenine galiz küfürler etti. Ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu.İYİ Parti Kocaeli Dilovası ilçesinde İYİ Parti Demirciler Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez, sosyal medya hesabından bir video yayınladı. AK Partililere ağıza alınmayacak küfürler eden Ahmet Erhan Göçmen’e tepki gösteren AK Partililer İlçe Jandarma Komutanlığına giderek şahıs hakkında şikâyette bulundular. Şikâyeti değerlendiren yetkiler küfürbaz İYİ Partili isim hakkında yakalama kararı çıkarttı.

“İYİ PARTİ PROVAKASYON OLARAK DEĞERLENDİRDİ”

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yayınlayan Dilovası AK Parti ilçe başkanı İlhan Yıldırım, şu ifadeleri kullandı; ”Sosyal medya profillerinden İyi Parti Dilovası Demirciler Mahalle Başkanı olduğu anlaşılan şahsın AK Partimize gönül vermiş vatandaşlarımıza yönelik ağır hakaretlerini üzülerek izledik. Sosyal medya profilleri ve paylaşımlarında İyi Parti’nin Mahalle Başkanı olduğunun belli olmasına rağmen bu üzücü hadisenin olmasından hemen sonra İyi Parti Dilovası İlçe Başkanının olay için algı operasyonudur gibi açıklama yapması ve şahsın parti ile alakası olmadığını belirtmesi, olayı örtbas etme çabası siyasi etik, ahlak kurallarına ve güzel ilçemiz Dilovası’nın birlik, beraberlik ve kardeşlik hukukuna yakışmamıştır.

“SAĞDUYUYA DAVET EDİYORUM”

İyi Parti Dilovası İlçe Başkanını derhal özür dilemeye ve konu ile ilgili yaptırımı uygulamaya davet ediyoruz. Bu ahlaksızca açıklamanın basına servis edilmesinden hemen sonra AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığı olarak tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığına gerekli suç duyurusunda bulunarak, hukuki süreci başlatmış bulunmaktayız.

Meselenin sonuna kadar takipçisi olacağımızı ve bu ahlaksız şahsiyetin gerekli cezayı alması için elimizden geleni yapacağımızı beyan ediyor ve tüm AK gönüllülerimizi sağduyuya davet ediyorum.

Saygılarımla.

 

Güncelleme: 06 Ocak 2022 12:15
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Amarula53 12:24 - 06 Ocak 2022

Seninde anani bacini karini butun akp ye oy verenler si......... amk o.ç

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X