REKLAMI KAPAT
  • 6.8745 TL
  • 7.7556 TL
  • 8.5872 TL
KOCAELİ 33°

CHP’nin kalesi Balören ve Bayraktar köyünde Hürriyet’e tepkiler yükselmeye devam ediyor!

CHP’nin İzmit’te en çok oy aldığı adeta kalesi olan Balören ve Bayraktar köylerinde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e tepkiler dinmek bilmiyor.

Seçim sürecinde Balören ve Bayraktar köylerine yapmış olduğu ziyaretlerde vatandaşlara vermiş olduğu hizmet sözünü yerine getirmeyen Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e tepkiler dinmiyor. AK Parti’nin hizmet yapmadığını belirterek kendilerinin göreve gelmesi halinde Balören ve Bayraktar köylerine hizmet edeceği sözünü veren Başkan Hürriyet’in sözünde durmadığı gibi kendisini eleştiren Balören ve Bayraktar sakinlerini sosyal medya üzerinden engellemesi bardağı taşıran son damla oldu. CHP’nin en çok oy aldığı Balören ve Bayraktar köyleri gençleri adeta seçimden sonra unutuldu. İzmit Belediyesinden aldıkları futbol sahası sözü yerine getirilmeyince gençler ağaçlardan kale yaparak kendi sorunlarını çözmek zorunda kaldı.

Hizmet ve işe alımlarda adaletsiz davranıyor!

Seçim sürecinde Başkan Hürriyet’in  Balören ve Bayraktar köyünde yaşayan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmalarda gösterdiği samimiyeti seçimden sonra hissetmeyen vatandaşlar bu süreçten rahatsız. Her seçim CHP’ye verdikleri destekle sandıkları patlatan köylerde yaşanılan sıkıntı ve hizmet alamama önceki dönem Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı aratır hale geldi. İstihdam noktasında da faydalanamayan Baölören ve Bayraktar köyü gençleri Partilerinin Belediye Başkanlarının kendilerini yok saydıklarını hizmet ve işe alımlarda adaletsiz davranıldığını savunuyor.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Hakan

Izmit halki aradigini bulamadi cok cok pisman olanlar var

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET