• 8.1479 TL
  • 9.6291 TL
  • 10.6190 TL
KOCAELİ 20°

CHP’nin kalesi Balören ve Bayraktar köyünde Hürriyet’e tepkiler yükselmeye devam ediyor!

CHP’nin İzmit’te en çok oy aldığı adeta kalesi olan Balören ve Bayraktar köylerinde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e tepkiler dinmek bilmiyor.

Seçim sürecinde Balören ve Bayraktar köylerine yapmış olduğu ziyaretlerde vatandaşlara vermiş olduğu hizmet sözünü yerine getirmeyen Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e tepkiler dinmiyor. AK Parti’nin hizmet yapmadığını belirterek kendilerinin göreve gelmesi halinde Balören ve Bayraktar köylerine hizmet edeceği sözünü veren Başkan Hürriyet’in sözünde durmadığı gibi kendisini eleştiren Balören ve Bayraktar sakinlerini sosyal medya üzerinden engellemesi bardağı taşıran son damla oldu. CHP’nin en çok oy aldığı Balören ve Bayraktar köyleri gençleri adeta seçimden sonra unutuldu. İzmit Belediyesinden aldıkları futbol sahası sözü yerine getirilmeyince gençler ağaçlardan kale yaparak kendi sorunlarını çözmek zorunda kaldı.

Hizmet ve işe alımlarda adaletsiz davranıyor!

Seçim sürecinde Başkan Hürriyet’in  Balören ve Bayraktar köyünde yaşayan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmalarda gösterdiği samimiyeti seçimden sonra hissetmeyen vatandaşlar bu süreçten rahatsız. Her seçim CHP’ye verdikleri destekle sandıkları patlatan köylerde yaşanılan sıkıntı ve hizmet alamama önceki dönem Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı aratır hale geldi. İstihdam noktasında da faydalanamayan Baölören ve Bayraktar köyü gençleri Partilerinin Belediye Başkanlarının kendilerini yok saydıklarını hizmet ve işe alımlarda adaletsiz davranıldığını savunuyor.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Hakan

Izmit halki aradigini bulamadi cok cok pisman olanlar var

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI