İzmit’te Cumhur ittifakı meclis üyeleri mazbatalarını aldı
Siyaset
15 Nisan 2019 Pazartesi 12:14

İzmit’te Cumhur ittifakı meclis üyeleri mazbatalarını aldı

Cumhur İttifakı İzmit Meclis üyeleri mazbata aldı Cumhur İttifakı’nın İzmit Belediye Meclis üyeleri Kocaeli Adliyesi’ne giderek mazbatalarını aldı.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve ilçe yöneticileri mazbata töreninde hazır bulundu. Adalet Komisyonu Başkanı Muhittin Paça, Cumhur İttifakı’nın AK Partili ve MHP’li İzmit Belediye Meclis üyelerine mazbatalarını hayırlı olsun diyerek verdi. Mazbata töreni sırasında adliyede bulunan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, AK Partili meclis üyelerini tebrik etti. Sarıbay, geçen hafta adliyede karşılaştığı mazbata alan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a da kutlama nezaketinde bulunmuştu. Mazbata töreninin ardından Kocaeli Adliyesi önünde klasikleşen fotoğraf çekimi gerçekleşti. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney yaptığı açıklamada, çoğunluğu sağladıkları mecliste Allah’ın izniyle İzmit ve İzmitlinin hayrına olacak her türlü işe destek olacaklarını söyledi. Güney, “İzmitimize ve İzmitliye fayda getirmeyecek her türlü işin de karşısında, milletimizin verdiği sorumluluk çerçevesinde set olacağız. İzmit’i ne bir gram hizmetten eksik tutacağız; ne de İzmitlinin bir gram da olsa hakkının yenmesine izin vereceğiz. Gayretli belediye meclis üyelerimiz ve teşkilatımızla en güzel hizmeti yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1719
Daniel Dafoe'nun ünlü romanı Robinson Crusoe yayımlandı.