Turan, Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir
Siyaset
16 Mart 2019 Cumartesi 12:30

Turan, Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir

Kandıra’da öğrencilerle bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizdir” dedi

 

Cumhur İttifakı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, ilçede eğitim veren kurumlar arasında yer alan Kandıra Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kandıra Anadolu Teknik Lisesi Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencileri ile sohbet etti. Eğitimin ülkemiz için olmazsa olmaz koşullardan biri olduğunu belirten Turan, “Rabbim nasip eder de 1 Nisan itibariyle başkanlık görevini devralırsak, beş yıllık hizmet sürecimizde eğitim bizim en önemli önceliklerimiz arasında yer alacak” dedi.

 

FAKÜLTE, AKADEMİ LİSE VE KÜLTÜR MERKEZİ

Eğitimi asla belediyenin asli işlerinden ayırmayacaklarını belirten Turan, “Toplumumuzu yarınlara daha güçlü bir şekilde taşıyacak olan gençlerimize güveniyorum. Biz de her zaman kendilerini desteleyeceğiz ve onların yanında yer alacağız. Projelerimiz arasında eğitime yönelik açıkladığımız yeni fakülte inşası, Akademi Lise ve kültür merkezleri de zaten bu konudaki hassasiyetimizi ortaya koyuyor” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:12
06:53
13:18
16:45
19:23
20:52

TARİHTE BUGÜN

22 Mart 1888
İngiltere'de dünya futbolunun en eski futbol organizasyonu olan The Football League kuruldu.