• 6.5375 TL
  • 7.2389 TL
  • 8.1000 TL
KOCAELİ 12°

Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, dün CHP İl Kadın Kolları kongresinde kendisine yönelik eleştirilere cevap verdi. Milletvekili Sezer, yaptığı açıklamasında “"Yakında iktidar olacağız" sözlerinize de söylenecek tek söz, "Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış.” Başka bir söze gerek var mı? 50 yıl, 60 yıl oldu hep böyle söylediler.”ifadelerini kullandı.

CHP’de dün gerçekleşen Kadın kolları kongresinde CHP’lilerin hedefindeki isim olan Katırcıoğlu, yazılı bir basın açıklaması yollayarak, CHP’lilere cevap verdi.

 

İşte Katırcıoğlu’nun açıklamaları;

 

 

Kötü söz sahibine aittir "Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş" AK Parti iktidarının yaptıklarını ve yapacaklarını 18 yıldır oyları ile gösteren aziz milletimiz, Yine kime hizmet etme hakkını vereceği aşikârdır.18 yıldır ders almaktan bıkmayanlar, ders vermeye kalkıyor… "Yakında iktidar olacağız" sözlerinize de söylenecek tek söz, "Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış.” Başka bir söze gerek var mı? 50 yıl, 60 yıl oldu hep böyle söylediler.

Bu mücadelenin en büyük gücü Erdoğan’dır

17-25 Aralık olayları “Fetö’nün seçilmiş iktidara darbe girişimidir” Cumhurbaşkanımızın duruşu sayesinde, FETÖ terör örgütü amaçlarına ulaşamamıştır. FETÖ ile sonuna kadar mücadele bir devlet kararıdır. Bu mücadelenin en büyük gücü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Vesayet odaklarına son veren, Türkiye'yi dev yatırımlarla donatan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kaptanlığındaki AK Parti iktidarı aynı zamanda başta savunma sanayisi olmak üzere milli ve yerli üretimde de öncülük yaptı, yapmaya devam ediyor.

18 yıldır ders almaktan bıkmayanlara

Bizler de AK neferler olarak ülkemize ve milletimize kanımızın son damlasına kadar hizmet etmeye devam edeceğiz. 18 yıldır ders almaktan bıkmayanlara… Ders verecek olan sadece MİLLETTİR, Had bildirilecek olan sadece MİLLETTİR, Kimin tanınacağını, kimin tanınmayacağını da bilen MİLLETTİR, Kime dur, Kime git diyecek olan da MİLLETTİR, Kime oy verip, kimi başa getireceğini de bilen MİLLETTİR CHP’yi kuranı bilen MİLLETTİR, CHPKK haline getireni de bilen MİLLETTİR, AK Partiyi kuran ve 18 yıldır iktidar yapanda MİLLETTİR, Yalan siyaseti yapanı da bilen MİLLETTİR, Hizmet siyasetini yapanı da en iyi bilen yine MİLLETTİR.Şehrin vekilinin kim olduğuna karar veren sadece MİLLETTİR, Şehrini hangi partiye emanet edeceğini 18 senedir belirleyen de MİLLETTİR, Siz kimsiniz de milletin yerine kendinizi koyuyorsunuz.

Milletin kararını sorguluyorsunuz, Siz milletin ferasetini tahmin bile edemeyenlersiniz.

Devlet Millet düşmanı tüm terör örgütlerini (FETÖ, PKK, YPG, PYD) yakınen bilen MİLLETTİR, Yapıcı siyaset dilini şiar eden ile Kirli siyaset dilini diline pelesenk edineni merak etmeyin, sizden daha iyi bilen MİLLETTİR.

Anlayana...

Fazla söze gerek yok şimdi icraat zamanı, Durmak Yok Yola Devam

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET