REKLAMI KAPAT

AK Gençler 2261 Genç üye yaptı

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, “Aralık ayının son haftası 2261 genç üyeyi partimize kazandırdık. Kocaeli’nin AK Gençleri 2023’e hazır” dedi.

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları’nın sürdürdüğü üye seferberliği kapsamında partiye katılımlar devam ediyor. Her anlamda Türkiye'nin en güçlü gençlik yapısına sahip olduklarının bir kez daha altını çizen Başkan Özdemir, ”İnşallah 2023'e giden yolda hep birlikte yürüyecek, partimizi Kocaeli olmak üzere Türkiye genelinde tarihi bir başarıya taşıyacağız. Bu vesileyle ilçelerimizde gece gündüz demeden çalışıp, yeni üyeler kazandırmaya devam eden kardeşlerimin her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum, şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.

MARMARA BİRİNCİSİYİZ

“Ailemiz büyümeye devam ediyor” ifadeleriyle yaptıkları üye sayısına değinen Başkan Özdemir, “Gençlik kollarımız, Türkiye genelinde her yıl saflarına 750 bin yeni üye katıyor. Biz cumhurbaşkanımıza bir söz verdik ve Aralık ayının son günlerinde 2261 genç üyenin girişini yaptık. Bu vesileyle Marmara Bölgesi’nde en çok yeni üye yapan birinci il olduk. Türkiye genelinde 4. Sırada yerimizi aldık” şeklinde konuştu.


RAKİBİMİZ YOK


Son olarak ‘Genç kuşak araştırıyor,geçmişe göre ülkemizin ne denli geliştiğini,gençliğe sağlanan imkanların ne seviyeye taşındığını çok iyi biliyor.Gençlere önem veren tek parti AK Parti,tek lider Recep Tayyip ERDOĞAN’dır.
Bu özgüven ve kabiliyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.İl teşkilatımız ve ilçelerimizde disiplinli çalışmalarımızı en üst noktaya taşıdık.Şehrimizde sürdürdüğümüz gençlik çalışmalarımızla rakipsiz olduğumuzu biliyoruz.’dedi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Volkan Öztürk

Maşallah gençlere

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI