AK PARTİ İZMİT GENÇLİK KOLLARI SEFERBERLİK BAŞLATTI
Siyaset
07 Ocak 2019 Pazartesi 19:54

AK PARTİ İZMİT GENÇLİK KOLLARI SEFERBERLİK BAŞLATTI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 12 Ocak Cumartesi günü ilimizde yapılacak olan belediye başkanları aday tanıtım toplantısına katılacak. İzmit AK Partili gençler, katılımın yüksek olması için adeta seferberlik başlattı.

12 Ocak Cumartesi günü İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan belediye başkanları aday tanıtım toplantısı için gençler gece gündüz demeden çalışıyor. Kongrenin ev sahipliğini yapacak olan İzmit Gençlik Kollarının ise telaşı hepsinden daha fazla. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Aday Tanıtım Toplantısına gençlere yönelik daveti için özel bir site kurdu. www.reisgeliyor.com adını verdikleri siteye giren gençler kimlik numarası, telefon numarası gibi bilgileri girdikten sonra salonda oturacakları yeri dahi ayırtabiliyor.

İZMİTLİ GENÇLERİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK SEVİYOR.

AK Parti İzmit Gençlik Kolları başkanı Aykut Çağlayan; İzmitli Genç Kardeşlerimiz Cumhurbaşkanımızı çok seviyor. Cumhurbaşkanımızın gelecek olması şimdiden bizleri ve binlerce genç kardeşimizi heyecanlandırıyor. Teknoloji ile yoğun zaman harcayan gençlerimize teknolojik bir sistem ile “tribünde yeriniz hazır” diyoruz. Gençlerimizin ilgisi fazla, ben tüm genç kardeşlerimizi formumuzu doldurup tribünde yerlerini ayırtmaya davet ediyorum. Cumartesi günü gençliğimizin enerjisini ve coşkusunu Cumhurbaşkanımıza göstereceğiz. Diye açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanını karşılamaya hazırlanan teşkilat yöneticileri 12 Ocak cumartesi gününe kadar uyku uyumayacak gibi görülüyor.DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:21
13:12
17:12
20:41
22:41

TARİHTE BUGÜN

15 Haziran 1925
Türk şair, yazar Atilla İlhan doğdu.