ALİ KORKMAZ” ” Siyasette her son yeni bir başlangıçtır ”
Siyaset
12 Ocak 2019 Cumartesi 19:00

ALİ KORKMAZ” ” Siyasette her son yeni bir başlangıçtır ”

İzmit Belediye Başkan Aday Adayı olan ve en büyük ve ciddi desteği alan Ali Korkmaz ” Siyasette her son yeni bir başlangıçtır ” diyerek, aday olarak ismi açıklanan Azize Sibel Gönül’ü tebrik etti.

AK Parti İzmit İlçe eski Başkanı ve İl Yöneticisi aynı zamanda Kocaeli Bilnet Okulları Yönetim Kurulu başkanı olan ALİ Korkmaz, 31 Mart yerel seçimleri için İzmit Belediyesi başkan aday adayı olmuştu. İzmit’in yerlisi olması hasebiyle ve 7 yıl başarılı bir ilçe Başkanlık süreci geçiren Korkmaz’ın arkasında ciddi bir desteği vardı. Gerek teşkilat, gerek İzmitliler Korkmaz’ın adaylığına kesin gözüyle bakıyordu. Beyefendi kişiliği ve teşkilatçılık disiplini ile yürüttüğü aday adaylık sürecinde birçok insanın teveccühünü kazandı. Başkan Erdoğan’ın ilimize gelerek İzmit için açıkladığı isim Azize Sibel Gönül oldu.

Heyecanımız artarak devam ediyor

İzmit Belediyesi Başkan Adayı olarak açıklanan Gönül’ü tebrik eden Korkmaz, sosyal medya hesabı üzerinden şunları söyledi.” Sevdalıyız biz bu kente diyerek çıktığımız hizmet yolunda 2008 yılında AK Parti çatısı altında başladığım siyaset hayatıma 7 yıl boyunca İzmit İlçe Başkanı olarak hizmet ettikten sonra İzmit Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Bu yarışta siyasi olgunluğu elden bırakmadan yarışan bütün aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok şükür, bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de alnımıza en ufak leke sürdürmedik, bu kentin evladına yakışır şekilde halkımıza ve teşkilatımıza kendimizi anlattık.Öncelikle bu süreçte beni sevgi çemberine alan, yanımda olan, her fırsatta desteğini dile getiren, hayır dualarını benden esirgemeyen bütün hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi bu siyasi süreçte de desteğini benden esirgemeyen aileme teşekkür ediyorum. Siyasette her son yeni bir başlangıçtır. Bizim şehrimize hizmet sevdamızda en ufak azalma olmadığı gibi, heyecanımız da artarak devam ediyor.Bu vesile ile Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN ve partimizin aldığı kararları her zaman olduğu gibi yine saygıyla karşılıyor, İzmit Belediye Başkan Adayımız Sayın Azize Sibel Gönül hanımefendiye başarılar diliyorum.”

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:02
05:23
13:14
17:14
20:44
22:44

TARİHTE BUGÜN

25 Haziran 1998
Microsoft, Windows 98'i piyasaya sürüldü.