ALİ YILMAZ, İNSAN OLAMAMIŞ ZAVALLI!
Siyaset
06 Ağustos 2019 Salı 14:40

ALİ YILMAZ, İNSAN OLAMAMIŞ ZAVALLI!

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde çalışan ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne sürgün edilen Adem Özay ve Kamil Akgül’e yapılan haksızlığa bir tepkide AK Partili Ali Yılmaz’dan geldi.

İzmit Belediyesinin Disiplin Kurulu Toplantısı 26 Temmuz’da gerçekleştirildi. İşçiler ilk olarak maaşlarının yatırılmayacağını o toplantıda öğrendi.Gerçekleşen  toplantıda maaşlarının yatmayacağını öğrenen işçiler sebebini sorduklarında herkesi şaşırtan o cevap ile karşılaştılar .. 

Uğradıkları haksızlık karşısında mağdur olan  zabıta personellerine Nuretin Bulut, “Sizin isimleriniz Ankara’dan geldi. Yaptıklarınıza karşılık siyasi bedel ödeyeceksiniz” şeklinde cevap verdi.

 

İNSAN OLAMAMIŞ ZAVALLI!

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla İzmit Belediye başkan yardımcısı Nurettin Bulut’a yüklenen AK Partili Yılmaz, İzmit Belediyesinin İyi Partili Meclis üyesi olan ve siyasi başkan yardımcısı kimliğiyle görev yapan Nurettin Bulut’a  “İzmit Belediye başkan yardımcısı olmuş ama İNSAN olamamış zavallı...-Çıkmış diyor ki SİYASİ BEDEL ödeyecekler. Dedi

İşte AK Partili Ali Yılmaz’ın o paylaşımı

İzmit Belediye başkan yardımcısı olmuş ama İNSAN olamamış zavallı...
Çıkmış diyorki SİYASİ BEDEL ödeyecekler.


Konumuza gelelim

 
İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde çalışan ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne sürgün edilmek istenen Adem Özay ve Kamil Akgül, yasal haklarını kullanarak Temizlik İşleri Müdürlüğüne gitmemişti. Yaşanan bu olayın üzerine İzmit Belediyesi Tüm personellerin maaşları yatırırken 
bu iki ismin maaşları yatırmadı...


BU İŞÇİLERİMİZİN AHI ÜZERİNE ÇÖKSÜN İNŞAALLAH...


İktidara bunlar gelse ALLAH muhafaza bize nefes bile aldırmazlar...
CHP ye oy veren sözde muhafazakar ve milliyetçiler nasılsınız? İyimi böyle!

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:03
07:43
13:25
16:23
18:46
20:15

TARİHTE BUGÜN

18 Şubat 1878
II. Abdülhamit Mebusan Meclisini süresiz olarak kapattı ve Meşrutiyet rejimine son vererek, yönetime tek başına egemen oldu.