REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Av. Özlem Ejderoğlu Çankaya; “Heyecanla, sevgiyle, Tutkuyla çalışacağız”

31 Mart yerel seçimleri için CHP'den Kartepe Belediye Başkan Adayı olan Cumhur Karakadılar meclis üyesi aday listesini de belirleyerek gücüne güç kattı. Belirlenen Meclis üyesi listesinde en çok dikkat çeken isim ise birinci sırayı alan genç Avukat Özlem Ejderoğlu Çankaya oldu.

Kartepe bölgesinde etkin ve sevilen bir isim olan Çankaya, CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Karakadılar'ın en güvendiği isimlerden biri. Her kesim ve her görüşten insanın tanıyıp sevdiği genç Avukat Özlem Ejderoğlu Çankaya, saha çalışmalarıyla Karakadılar’a ciddi katkılar sağlıyor.

 

SEVGİYLE, TUTKUYLA ÇALIŞACAĞIZ

 

Kartepe’den CHP Meclis üyesi olarak 1.sıradan aday gösterilen Avukat Özlem Ejderoğlu Çankaya yaptığı açıklamasında,” Kartepe’ye hizmet etmek için bizlere fırsat veren Başkan adayımız Cumhur Karakadılar’a çok teşekkür ediyorum. Kartepe’li vatandaşlarımızın özlediği ve hak ettiği hizmetlere kavuşması için var gücümüz ile çalışacağız. Ben hukukçuyum, benim bakış açım hukuktur. Adil ve eşit hizmet veren, insan odaklı bir belediye yaratmak için amacındayız. Derman belediyeciliği ile tüm vatandaşlarımızın dertlerine çözüm bulacağız. Başkan adayımız ile beraber tüm vatandaşlarımızı kucaklıyoruz. Çok çalışıyor ve inanıyoruz. Kartepe’li vatandaşlarımızda bizlere güveniyor. Mart’ın sonu Bahar olacak. Heyecanla, sevgiyle, Tutkuyla çalışacağız“ dedi

 

AV.ÖZLEM EJDEROĞLU ÇANKAYA KİMDİR?

 

1978 Maşukiye’de doğdu.

Maşukiye İlkokulu, İzmit Ortaokulu, İzmit Lisesinde okudu.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2000 yılında mezun oldu.

2001 yılından bu yana Kocaeli’de avukatlık yapmakta.

2008-2010 yılları arasında Kocaeli Barosu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptım.

Kocaeli Barosunun Çocuk Hakları Merkezi ve Kadın Hakları Merkezlerinde aktif olarak çalıştı.

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET