Aydın ünlü “Zillet İttifakı Daltonlar Gibi Dizilmiş..”
Siyaset
16 Mart 2019 Cumartesi 17:09

Aydın ünlü “Zillet İttifakı Daltonlar Gibi Dizilmiş..”

MHP İl Kadın Kolları Başkanlığının ev sahipliğinde MHP ilçe kadın kolları başkanları ve partili kadınlar bir araya geldi. Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakına namus diyen bir partiyiz”dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları Başkanlığı'nın ev sahipliğinde ilçe kadın kolları başkanları ve partili kadınlara yönelik kahvaltı programı düzenlendi. Programa MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yanı sıra MHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yılmaz, MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı, MHP MYK üyesi Hilal Elmas, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katılım gösterdi. Programda Ülkücü kadınlar ve AK Kadınlar, birlik mesajı vermeyi ihmal etmedi. 

 31 MART AKŞAMI KAZANAN KADINLAR OLACAK

 

Gerçekleştirilen programda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakına namus diyen bir partiyiz. Başarmak zorundayız, çok çalışmak zorundayız. 31 Mart akşamı kazanan kadınlar olacak. Kadınlar bugün inanmış. Mutlu kadın, mutlu aile, mutlu Kocaeli, mutlu Türkiye. Biz sizleri mutlu edersek Kocaeli’de mutlu olacak” diye belirtti.

 

BİZİM İKİNCİ BİR DEVLETİMİZ YOK

 

“Sibel Hanım içinizden biri” diyen Ünlü, “Belediye başkanlığının yakışacağı biri. O koltuğa oturduğunda bir kadının İzmit’i nasıl yönettiğini göreceğiz. Sizlerin kolaylıkla ulaşacağı biri. Türkiye Cumhuriyet’inin güçlü olması lazım. Bizim ikinci bir devletimiz yok. Özgürce yaşadığımız bir devlet olmasını istiyorsak 31 Mart’ta kazanmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

 

SİZ KİMSİNİZ

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun İYİ Parti Başiskele meclis üyeliği listesiyle ilgili konuşan Ünlü, “İç İşleri Bakanım falanca ilçede PKK’lı var demiş. Buna karşılık zillet ittifakı daltonlar gibi dizilmiş. İç İşleri Bakanına itimat etmiyoruz. Ben bunları diyenlere sesleniyorum; siz kimsin. Siz başaramazsınız. Sen bakanı tanımazsan, bu millet seni nasıl tanısın” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER

Güney’den Hürriyet’e cevap: Açıklamamız Başkan hanımın kimyasını bozmuş

AK Parti İzmit ilçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Encümen Toplantısında yaptığı açıklamaya cevap verdi. Güney yaptığı açıklamada “Yaptığımız basın açıklaması Başkan Hanım'ın kimyasını bozmuş olacak ki beyanatımızın satırlarında kaybolmuş, meseleyi alakasız kendince hüner sergilediğini zannettiği bir mecraya çekmeye çalışmıştır” dedi

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1937
ABD'li sanayici John D. Rockefeller öldü.