REKLAMI KAPAT
  • 6.8283 TL
  • 7.5974 TL
  • 8.4663 TL
KOCAELİ 16°

Aydın Ünlü’den Büyükakın’a teşekkür“Sen hizmet yap, biz yanındayız”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi.

 

İzmit’in trafik yoğunluğu bakımından en önemli noktalarından valilik önü yan yol asfaltlama çalışması 24 saatte tamamlandı. Yapılan çalışmanın ardından Başkan Büyükakın’a teşekkür ederek yanında oldukları mesajını veren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü; “Sen hizmet yap, biz yanındayız sayın baskanım”ifadelerini kullandı.

 

İşte Ünlü’nün mesajı;

Sen hizmet yap,biz yanındayız sayın baskanım.Teşekkürler Sayın Tahir BÜYÜKAKIN,teşekkürler KBB yetkililileri,teşekkürler teknik ekip ve çalışan işçi arkadaşlarımız.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET