Aygün, “Spor tesislerimizi arttıracağız”
Siyaset
11 Şubat 2019 Pazartesi 12:28

Aygün, “Spor tesislerimizi arttıracağız”

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, SKM programları kapsamında Çenedağspor Kulübü’nü ziyaret etti. Vatandaşların da katıldığı ziyarette, ilçedeki spor tesislerinin sayısının arttırılacağını söyledi

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Aygün, beraberinde teşkilat üyeleriyle birlikte Çenedağspor Kulübü’nü ziyaret etti, yönetici ve teknik heyet ile bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin de katıldığı ziyarette; Kulüp Başkanı Kenan Yeşiltaş ve Mahalle Muhtarı Osman Koçyiğit de yer aldı.

 

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Başkan Adayı Zeki Aygün, gençlere ve çocuklara yönelik yeni dönemde bir çok projeyi hayata geçireceklerini belirterek, “İçerisinde çocuklar için bilgi evinin yer alacağı, gençlerimizin sportif faaliyetlerini yürütebileceği ve sosyal donatılardan yararlanabileceği bir tesis yapacağız. Bu konuda yer incelemelerinde bulunacağız. Tabi bu mahallelilerimizin görüşleri alındıktan sonra hayata geçecek” dedi.

 

GAZİYİ ZİYARET ETTİ

Mahallelerdeki her çalışmanın vatandaşın görüşleri alınarak yapılacağını belirten Aygün, halkın bu dönem daha çok dinleneceği ve halkın kendisini bulacağı bir hizmet politikası uygulayacaklarını söyledi. Aygün daha sonra Yenikent Mahallesinde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Hayri Yıldız’ı evinde ziyaret ederek kendisi ile sohbet ett, ve Türk Bayrağı hediye etti.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:36
13:18
17:16
20:38
22:31

TARİHTE BUGÜN

17 Temmuz 1955
Disney parklarının ilki kapılarını Kaliforniya'da açtı: Disneyland.