“Başarının anahtarı altyapı ve fair play”
Siyaset
12 Şubat 2019 Salı 11:20

“Başarının anahtarı altyapı ve fair play”

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, Kocaeli amatör spor camiasında yıllardır başarı ile mücadele veren Kandıra G.B. Belediyespor ve Yeni Kandıraspor’un antrenmanlarını ziyaret etti

Bu yıl amatör kümelerde mücadele veren Kandıra ilçesi temsilcilerinden Kandıra Gençler Birliği Belediyespor ve Yeni Kandıraspor’un son antrenmanlarını AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan ziyaret etti. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ile birlikte Kandıra G.B. Belediyespor ve Yeni Kandıraspor U 19 takımlarının antrenmanına konuk olan Adnan Turan, antrenör Ayhan Serkan Oyan ve her iki takım futbolcularıyla sohbet etti.

 

CENTİLMENLİK ÖN PLANDA

Kendisinin de amatör spor camiasının içinden gelen bir isim olduğunu belirten Turan, “ Ben de geçmişte yöneticilik ve başkanlık noktalarında amatör kulüplerimizde görev aldım. Bu yüzden sizin içinizden gelen biriyim. Bizim için skordan ziyade her zaman centilmenlik ön planda gelmeli. Altyapımızı güçlendirir ve bunu fair play ruhu ile birleştirirsek başarı zaten kendiliğinden gelecektir” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:21
13:12
17:12
20:41
22:41

TARİHTE BUGÜN

15 Haziran MÖ 763
Asurlular bir Güneş tutulmasını kayıtlara geçirdiler. Bu gün daha sonra Mezopotamya tarihinin zaman dizininin oluşturulmasında bir referans noktası olarak kullanıldı.