“Başkan Adnan Turan, Personeliyle Buluştu”
Siyaset
16 Nisan 2019 Salı 12:20

“Başkan Adnan Turan, Personeliyle Buluştu”

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra için fedakarca çalışan personeliyle kahvaltı programında bir araya geldi. Namazgah Kültür Merkezinde yapılan yemekte birlik ve beraberliği pekiştirmek için istişarelerde bulunuldu.

Kandıra Belediyesi personeliyle bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Belediye personelimizle, düzenlediğimiz kahvaltı programında bir araya geldik. Onlar bizim beş yıl boyunca beraber yürüyeceğimiz, ilçemize beraber hizmetler sunacağımız ailemiz dedi.

Kandıra’mıza sunacağımız proje ve çalışmalar boyunca en iyisini yapmak adına personellerimizle birlikte istişarelerde bulunmayı sürdüreceğiz diyen Başkan Adnan Turan, personeliyle tek tek ilgilendi, onların istek ve taleplerini dinledi. Sofra duasıyla devam eden programda  konuşan Başkan Adnan Turan, beş yıl boyunca birlikte geçireceğimiz zamanda ilçemizi en güzel yerlere birlik beraberlik içinde taşıyacağız. Kandıra’mız coğrafya olarak geniş bir alana sahip. Tüm personelimiz uzmanlık alanları ne ise ona göre görev almalı ve çalışmalı dedi.

Birlikten kuvvet doğar vurgusunda bulunan Başkan Turan, hep birlikte el ele vereceğiz, çalışacağız. Ekiplerimizle birlikte büyük bir aile olmayı hedefliyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:34
05:42
13:18
17:15
20:32
22:22

TARİHTE BUGÜN

24 Temmuz 1923
Günümüz Türkiye'sinin sınırlarının çizildiği Lozan Antlaşması imzalandı.