Başkan Aygün, Halkın Mutluluğuna Ortak Oluyor
Siyaset
16 Nisan 2019 Salı 12:00

Başkan Aygün, Halkın Mutluluğuna Ortak Oluyor

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu gerçekleşen düğün cemiyetlerine katılarak hem ilk nikahını kıydı hem de halkın mutluluğuna ortak oldu

hem ilk nikahını kıydı hem de halkın mutluluğuna ortak oldu

 

Başkan Aygün İlk Nikahını Kıydı

Gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıkan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hafta sonu düzenlenen düğün ve nişan cemiyetlerine katılarak vatandaşları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Aygün, hafta sonu ilk olarak Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde Sümeyye Özden ile Yusuf Uludağ’ın yaşamlarını birleştirdikleri cemiyette nikahı kıyarak, genç çifte mutluluklar temennisinde bulundu. Başkan Aygün, yine Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen nişan cemiyetine de katılarak, evlilik yolunda ilk adımı atan Büşra Kansu ve Arif Çetin nişan yüzüklerini takdim etti. Galaksi Beyaz Saray Düğün Salonu’nda gerçekleşen Esra Özduman ve Selçuk Yılancı çiftinin düğün törenlerine de katılan Başkan Aygün, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

 

Mutluluklar Temennisinde Bulundu

Cemiyetlere katılarak halkın mutluluğuna ortak olan Başkan Aygün, Elmas Düğün Salonu’nda düzenlenen Ülkü Özalp ve Kartal Kanbur ailelerinin yaşamlarını birleştirdiği düğün törenine de iştirak etti. İzmit Kadıköy Düğün Salonu’nda gerçekleşen ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın nikahlarını kıydığı Seher Kaplan ile Mücahit Çimen’in düğün törenlerine de katılan Başkan Aygün, her iki aileye de mutluluklar temennisinde bulundu. Başkan Aygün, ayrıca hafta sonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Yeşildal’ın yeğeni Fatih Yeşildal ile Tevhide Kahraman’ın düğün cemiyetlerine de katılarak, gençlere mutluluklar diledi.

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1953
Cambridge Üniversitesi'nde iki bilim adamı, kalıtsal özellikleri ebeveynden çocuğa taşıyan deoksiribonükleik asit (DNA) adını verdikleri molekül yapısını buldular.