Başkan Büyükakın, Muhtar Efe için "Siyasi Karar" dedi sahip çıktı!
Siyaset
28 Ekim 2019 Pazartesi 22:21

Başkan Büyükakın, Muhtar Efe için "Siyasi Karar" dedi sahip çıktı!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından, iş akdine son verilen İbrahim Efe'nin durumunu Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın siyasi bir karar olarak değerlendirdi ve sahip çıktı.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı ve Tavşantepe Muhtarı İbrahim Efe, kendisine düzenlenen siyasi kumpas sonucu Başkan Hürriyet tarafından işten atıldı. İşe gittiğine yüzlerce şahit olmasına rağmen, belgelerle kart basmadı iddiasında bulunan Başkan Hürriyet’tin bu kararını, çok sayıda vatandaş İzmit Belediyesi önünde toplanarak protesto etmişti. Bekirpaşa bölgesinde yaşayan vatandaşların tepkilerine rağmen, bu kararından vaz geçmeyen Başkan Hürriyet İbrahim Efe’yi işten atarak çok sayıda vatandaşı karşısına aldı.

Büyükakın sahip çıktı!

 İzmit Belediye Başkanı Başkan Hürriyet tarafından işten çıkarılan İbrahim Efe’nin işten atılma kararını Siyasi bir karar olarak değerlendiren Başkan Büyükakın,” Biz kendisini yine muhtarlık masasında görevlendirdik, yaptığı görevi göz önünde bulundurarak böyle bir karar aldık”dedi

Bekirpaşalı vatandaşların yüreğine su serpti!

Muhtar İbrahim Efe'nin işten çıkarılmasıyla gerilen bekirpaşa bölgesinde yaşayan vatandaşlar, Efe'nin Büyükşehir'de yeniden işe başlayacak olmasıyla moral buldular.Başkan Büyükakın'ın Muhtar İbrahim Efe'ye sahip çıkarak işe alması Efe'nin sevenleri tarafından sevinçle karşılandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

TARİHTE BUGÜN

21 Ocak 1911
İlk Monte Carlo Rallisi başladı.