REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

BAŞKAN TURAN, OSB’DE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Kandıra’nın gelişmesi ve büyümesine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Gıda İhtisas OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katılarak, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Toplantı da, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Alınan kararların Kandıra’ ya hayırlı olmasını diliyorum diyen Başkan Turan, Kandıra Gıda OSB’nin ilçenin kalkınması ve istihdam alanında önemli bir konu olduğunu söyledi.

Kandıra’nın turizm ve tarım bölgeleriyle harika bir yer olduğunu vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, uzun yıllar verilen çabanın sonucunda, tarım ve turizm potansiyelinin yüksek olduğu ilçede yapılan çalışmaların hedeflenene ulaştığını ve çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğinin vurgusunu yaptı.

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET