REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 16°

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

Ziyaretleri esnasında Başkan Adnan Turan’a,  Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve yönetimi, Ahmethacılar mahalle muhtarı İsmail Karakoç, Mahalle Başkanı Zeki Ekrem ve meclis üyeleri eşlik etti.

Başkan Adnan Turan,’’ En yüksek oy aldığımız mahallelerimiz arasında  Ahmethacılar mahallemiz gelmekte, %88,12 oranında büyük bir teveccüh göstererek bize güvendiniz. Bizde bu güvene layık olacağız. Ama unutulmamalı ki biz vatandaşlarımızla sadece seçim döneminde bir araya gelmiyor her zaman buluşuyoruz. Artık vakit Kocaeli ve Kandıramız için daha çok hizmet üretme vaktidir.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerimizle ele ele gönül gönüle vererek, ortak akılla Kandıra’mıza hizmet edeceğiz. İlçemizin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla sürdüreceğimiz çalışmalar da her yaştan hemşehrilerimiz için projeler yer alacak. Desteklerini her zaman yanında hissettiğimiz hemşehrilerimizle her fırsatta bir araya gelerek onların istek ve önerilerini almaya devam edeceğiz. Kandıra’yı hemşehrilerimizle birlikte yöneterek geleceğe taşıyacağız” dedi.

Başkan Adnan Turan, mahalle ziyaretinin ardından, Ayşe Ekrem’in davetini kırmayarak hanesine konuk oldu. Gönül belediyeciliğinin modeli olan Başkan Adnan Turan gönülleri fethetmeye devam ediyor.

 

Başkan Turan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar da Turan’ı tebrik ederek yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

 

 

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET