BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Siyaset
24 Nisan 2019 Çarşamba 20:35

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

Ziyaretleri esnasında Başkan Adnan Turan’a,  Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve yönetimi, Ahmethacılar mahalle muhtarı İsmail Karakoç, Mahalle Başkanı Zeki Ekrem ve meclis üyeleri eşlik etti.

Başkan Adnan Turan,’’ En yüksek oy aldığımız mahallelerimiz arasında  Ahmethacılar mahallemiz gelmekte, %88,12 oranında büyük bir teveccüh göstererek bize güvendiniz. Bizde bu güvene layık olacağız. Ama unutulmamalı ki biz vatandaşlarımızla sadece seçim döneminde bir araya gelmiyor her zaman buluşuyoruz. Artık vakit Kocaeli ve Kandıramız için daha çok hizmet üretme vaktidir.Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerimizle ele ele gönül gönüle vererek, ortak akılla Kandıra’mıza hizmet edeceğiz. İlçemizin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla sürdüreceğimiz çalışmalar da her yaştan hemşehrilerimiz için projeler yer alacak. Desteklerini her zaman yanında hissettiğimiz hemşehrilerimizle her fırsatta bir araya gelerek onların istek ve önerilerini almaya devam edeceğiz. Kandıra’yı hemşehrilerimizle birlikte yöneterek geleceğe taşıyacağız” dedi.

Başkan Adnan Turan, mahalle ziyaretinin ardından, Ayşe Ekrem’in davetini kırmayarak hanesine konuk oldu. Gönül belediyeciliğinin modeli olan Başkan Adnan Turan gönülleri fethetmeye devam ediyor.

 

Başkan Turan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar da Turan’ı tebrik ederek yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:36
13:18
17:16
20:38
22:31

TARİHTE BUGÜN

17 Temmuz 1975
Amerikan uzay aracı Apollo ve Rus uzay aracı Soyuz uzayda birleştiler.