“Bu dava sizler sayesinde bugünlere geldi”
Siyaset
12 Şubat 2019 Salı 12:05

“Bu dava sizler sayesinde bugünlere geldi”

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, AK Parti kurucu yönetim kurulu üyesi Osman Kılıç’ı ziyaret etti. Kocaman, “Sizin gibi büyüklerimiz sayesinde AK Parti bugünlere kadar dim dik geldi” dedi

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ve ilçe yöneticileriyle birlikte ilçe genelinde yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkan adayı Kocaman, Derbent Mahallesi’nde AK Parti kurucu üyelerinden Osman Kılıç’ı ziyaret etti.

 

ÜLKEMİZ ÇOK ÖNEMLİ YERE GELDİ

2002 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulun AK Parti’ye ilk üye olan isimler arasında yer alan Derbentli Osman Kılıç, AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman’ın yaptığı ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirtirken, “Ülkemiz AK Parti öncesinde büyük bir buğran içerisindeydi. Ancak milletimiz tarafından AK Parti kuruldu. Şimdi ülkemiz çok önemli yerlere ulaşmıştır” dedi.

 

MİLLETİMİZ GEREKEN CEVABI VERECEKTİR

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Kocaman ise “Osman Kılıç gibi abilerimiz sayesinde AK Parti bugünlere gelmiştir. Bu özverili çalışma ile ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha ileri gidecektir. Ülkemizin bekası için çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart seçimlerini normal bir seçim olarak görülmektedir. Cumhur İttifakının karşısında yer alanların kimlerle kol kola olduğunu milletimiz bilmektedir” dedi. 

DİĞER HABERLER

Kendi verdikleri haberi, Kendileri yalanladı! Yeni açıklama; “Efe hakkında af, söz konusu değil!”

Tavşantepe Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe hakkında şok iddialar ortaya atılmıştı. İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmitliler tarafından beklemediği bir tepkiyle karşılaşınca işten çıkarma kararından vaz geçti. Bu kararının ardından, bu sefer örgüt içi gelen tepkilere maruz kalınca, yeniden "af durumu söz konusu değildir" açıklaması yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:26
07:06
12:57
15:59
18:25
19:53

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.