Büyükgöz, gönüllere girdi
Siyaset
19 Şubat 2019 Salı 15:32

Büyükgöz, gönüllere girdi

Cumhur İttifakı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, 7’den 70’e herkesin gönlüne girmeyi başardı.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının ilan edilmesinin ardından Gebze’nin her köşesine ulaşarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gebze’de 7’den 70’e herkesle kucaklaşan Büyükgöz, gittiği her yerde sevgiyle karşılanıyor.

 

BELEDİYECİLİK İŞİNİN EHLİ

33 yıldır Türkiye’nin birçok noktasında belediyelere proje danışmanlığı yapan ve birçok kamu kurumunda görev alarak ülkemiz adına proje geliştiren Yüksek Şehir ve Bölge Plancısı Zinnur Büyükgöz, 2004-2009 yılları arasında Gebze Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken ilçeye birçok hizmette de bulundu. Ulus Mahallesi’nde park inşa edilmesinden, Beylikbağı bölgesinde sokakların açılmasına ve alt yapı projelerine kadar birçok projeyi Gebze’ye kazandıran Büyükgöz’ün yeni hedefi ise, sosyal alanları zengin, ulusal ve uluslararası arenada tanınan bir şehir modeli hayata geçirmek.

 

SÖZÜMÜZ VAADİMİZDİR

2023 hedefinin vizyon şehrini oluşturmak istediklerini söyleyen Cumhur İttifakı Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, “Bizim Gebze’ye sevdamız var. 1 Nisan’dan itibaren verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmek için çalışacağız. Gebze’yi tüm değerleriyle birlikte vizyon bir şehir haline getirme hedefine ulaşmak için gayret göstereceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışı ile projeler geliştirecek ve her zaman Gebzeli hemşerilerimizle bir arada olacağız. Biz Gebze’de birlikte yaşıyoruz. Biz bir aileyiz. Gebze ailemizin tüm bireylerini can kulağıyla dinleyecek, ortaya çıkan fikirleri harmanlayarak Gebze’nin gelişimine katkı sunacağız.” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.