REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

CHP il delegeleri kimi istiyor?

CHP Kocaeli il başkanlığı için yarış kızışıyor.

1 Martta kongreye gidecek olan CHP Kocaeli il başkanlığı için adaylar ziyaretlere devam ediyor.

Hikmet Erenkaya, Harun Yıldızlı ve Bozkurt Uslu’nun aday olduğu kongrede özellikle İzmit ve Gebze il delegelerinin hangi adayı destekleyeceği merak ediliyor. Parti içi kaynaklarından alınan bilgiye göre İzmit ve Gebze’de delegelerin Erenkaya isminde mutabık kaldığı öğrenildi.

Erenkaya gibi tecrübeli ismin il başkanı olması gerektiği, İzmit’in AK Parti’den alınmışken siyaseti iyi bilen bir il başkanı ile CHP’nin Büyükşehir’i de alabileceği belirtildi.

1 Martta yapılacak CHP il kongresinde adaylar arasında Hikmet Erenkaya gibi tecrübeli bir ismin farkla kazanacağının konuşulduğu gelen bilgiler arasında

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET