REKLAMI KAPAT
  • 6.8283 TL
  • 7.5974 TL
  • 8.4663 TL
KOCAELİ 16°

CHP İLÇE BAŞKANI HÜRRİYET’İ BU KÜFÜRLE SAVUNDU!

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Aksoy’un yakışıksız paylaşımını eleştirerek Başkan Hürriyet’e sahip çıkmak isteyen CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak Can Yücel’e ait şiiri yazarak “"bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz; lan bu kadar o.çocuğunu nasıl anlatayım” ifadelerini kullandı.”

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in savunurken “o. çocuğu” dedi. Koçak, sözde kadın partilisin savunurken başka bir kadına küfür etti.Başkan Koçak’ın bu paylaşımı kamuoyunda büyük tepki çekti.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET