CHP’den sağlık emekçilerine ziyaret
Siyaset
14 Mart 2019 Perşembe 19:51

CHP’den sağlık emekçilerine ziyaret

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve il yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile sağlık emekçilerini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile çeşitli sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. CHP’li heyet ilk olarak Kocaeli devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adem Çakır’ı ziyaret ederek tüm hastane çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve il yöneticilerinin devlet hastanesi ziyaretinin ardından bir sonraki durağı Kocaeli Üniversitesi (KOÜ)

Uygulama ve Araştırma Hastanesi oldu.

 

HASTALAR VE YAKINLARI DA UNUTULMADI

KOÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan’ı makamında gerçekleşen ziyarette sağlık emekçilerinin yaşadığı sorunlar masaya yatırıldı. CHP’li heyet hastanede görev yapan ilimizin önde gelen doktorlarından Prof. Dr. Savaş Ceylan, Prof. Dr. Muhip Kanko, Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil’i de muayene odalarında ziyaret ederek Tıp Bayramı’nı kutladı. . CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve il yöneticileri doktorların yanı sıra hastanede görev yapan sağlık emekçilerini ve tedavileri süren hastalar ile yakınlarını da ziyaret etti.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:14
06:55
13:19
16:45
19:22
20:51

TARİHTE BUGÜN

21 Mart 1857
Tokyo'da meydana gelen depremde 100.000'den fazla kişi öldü.