REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

CHP’Lİ KÜÇÜKKAYA, METRO TACİZCİLERİNİ SAVUNDU!

Her görüşten vatandaşın kınadığı metro tacizcilerini eski CHP ilçe başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya adeta savundu. Küçükkaya, “Kardeşim o videodaki vatandaşa yapılan herhangi bir sataşma sözlü veya fiziki var mı?”diyerek yapılan taciz olayını basite aldı.

Metroda Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sonrası, kutlamalardan dönen vatandaşlar hep bir ağızdan 10. yıl marşını söylüyordu. Metroda bulunan birkaç kendini bilmez aynı metroda yolculuk yapan  sarıklı-cübbeli bir vatandaşın görüntülerini kayda alarak, resmen tacizde bulundular. Kayda aldıkları görüntüleri de sosyal medya üzerinden paylaştılar. Metroda bulunan sarıklı-cübbeli vatandaşı adeta cumhuriyet düşmanıymış gibi göstererek, tahrik ettiler.Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardndan, tüm Türkiye edeta tek vücut olarak olaya tepki gösterdi.

 

Şort giyen kadına yapılan arasında ne fark var?

Tepki gösterenler arasında olan CHP’li Vekil Mehmet Bekaroğlu olaya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Bu vatandaşa yapılanla şort giyen kadına yapılan arasında ne fark var? Bunu yapanlar bu ülkeye ve bu millete kötülük ediyorlar; tüm inanç ve yaşam tarzı grubundaki makul insanlar bu yobazların kötülüklerini etkisiz kılacaklardır.”diyerek kınadı.

 

 

 

 

Sataşma yok diyerek tacizi görmezden geldi

CHP’li Milletvekili Bekaroğlu’nun paylaşımının altına yorum yapan CHP eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, şu ifadelerde bulundu “Sorun şu. CHP ile uzaktan yakından alakası olmadan milletvekili olabilmek için partide koltuk işgal etmek. Kardeşim o videodaki vatandaşa yapılan herhangi bir sataşma sözlü veya fiziki var mı? Maça giden grubun metroda bağırmasını ben sizin takımı tutmuyorum diye kim engeller??”

 

 

 

Küçükkaya olayı tiye aldı

Tüm vatandaşlar, bu taciz olayının amacını ve ne yapılmak istendiğini, nasıl bir mesaj verilmeye çalışıldığının farkına varmışken, CHP’li Küçükkaya, komik bir örnek vererek basite aldı. Coşkuyla 10.Yıl marşını söyleyenler arasında, kendini bilmez birkaç kişinin özellikle sarıklı-cübbeli vatandaşın ağzına telefonlarını sokarcasına, kayda alması ve suratına karşı daha bir gür sesle marş söylemesi, her görüşten vatandaş tarafından taciz olarak yorumlandı. Yaşanılan bu olay hakkında kendi partisinin milletvekilinin bile duruşunu eleştirerek, komik bir benzetme ile örnek veren Küçükkaya, adeta yaşanılan bu çirkin olayı tiye aldı.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET