Çiftçi, "Çayırova'nın ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum"
Siyaset
18 Şubat 2019 Pazartesi 20:41

Çiftçi, "Çayırova'nın ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum"

Cumhur İttifakı ve AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, Çayırova'nın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bildiklerini ifade ederek, farklı bir hizmet anlayışıyla önemli projelere imza atacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, seçim çalışmalarına devam ediyor. SKM'nin programı kapsamında dernek, işyeri ziyaretleri ve ev sohbetlerine katılan Bünyamin Çiftçi’ye İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez ve partililer eşlik ediyor. 15 yıldır Çayırova'yı AK Parti'nin yönettiğini ifade eden Çiftçi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine görevi tevdi ettiğini belirterek, bu dönemde hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

 

ZAFERE İNANIYORUZ

10 yıl önce Çayırova'nın ilçe statüsüne kavuştuğunu ifade eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, Çayırova'ya yapılan en büyük hizmetin bu olduğunu belirterek, ilçe olduktan sonra Çayırova'nın sorunlarının çözümünde büyük mesafeler kat edildiğini söyledi. Çayırova'nın ihtiyaçlarını çok iyi bildiğini belirten Bünyamin Çiftçi, 31 Mart akşamı sandıktan zaferle çıkacaklarına tüm kalbiyle inandıklarını belirtti.

 

İSTİŞARE İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Hizmetlerin istişare ve halka danışılarak yapılacağını anlatan Bünyamin Çiftçi makamda oturan değil, halkın içinde sürekli gezen ve istişareye önem veren bir anlayışla belediye yöneticilerinin kaydetti. Yeni dönemde gençlere daha ağırlık vereceklerini belirten Çiftçi, mesleki bilgi ve tecrübesiyle Cayırova'nın sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.