REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

Çiftçi’ye biyografi belgeseli

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi’nin başarı ve zorluklara geçen hayatını anlatan biyografi belgeseli, izleyenleri duygulandırdı

 

Hayatı başarılarla dolu olan Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi’yi anlatan bir biyografi hazırlandı. 12 dakikalık videoda, Çiftçi’nin başarı dolu hayat öyküsüne yer verildi. Babasının geçim zorluğu nedeni ile Giresun’dan  göç etmesi ile başlayan ve 3 yaşında ayak bastığı Çayırova’da geçen 40 yılının özetle anlatıldığı belgeselde Çitçi’nin ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite yıllarını arkadaşları ve komşuları anlatarak, Çiftçinin başarılı,  çalışkan, mütevazı, saygılı ve dürüst bir kişi olduğunu söylediler.

 

HAYATININ DÖNÜM NOKTALARI

Hayatının en önemli dönüm noktalarının anlatıldığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan hayranlığı, AK Parti’de siyasete girişi ve Çayırova ile ilgili kurduğu hayallere yer verildiği çalışmada yakın komşuları, annesi ve babası da Başkan Çiftçiyi anlattılar. Göreve neden talip olduğunu, başkan adayı olmaya ne zaman karar verdiğini ve 17 yıllık siyaset yaşamından kesitler yer verildiği ve Çayırova’ya nasıl bir bir görev yapacağını anlatan Çifçi’nin biyografisi, izleyenleri duygulandırdı.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET