“Darıca spor kenti olacak!”
Siyaset
17 Mart 2019 Pazar 13:15

“Darıca spor kenti olacak!”

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk Bayramoğlu Yelken ve Su Sporları Kulübü’nü ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyarette bir konuşma yapan Törk, “Göreve geldiğimizde gençlerimize spora yönelik yatırımlar yaparak Darıca’yı spor kenti yapacağız” dedi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, seçim çalışmaları kapsamında Bayramoğlu Yelken ve Su Sporları Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Feridun Vural ile görüşmelerde bulunarak projelerinden bahseden Törk konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Geçmişte spor kulüp başkanlığı yapan biri olarak gençlerimizin eksiklerini ve isteklerini biliyorum. Nenehatun Mahallesi’nde bulunan halı sahaya Amatör Spor Kompleksi yaparak, her daim sporu ve sporcuyu destekleyeceğiz.

DARICA ADINDAN SÖZ ETTİRECEK

Darıcalı çocuklarımız o kadar yetenekli ki onlara yapılan bir hizmet olmadığı için çocuklarımız yeteneklerini gösteremiyor. Darıca’da kapalı spor salonumuz yok. Kentimizin büyük bir sorununu çözecek Kapalı Spor Salonu projemiz ile Darıcalı gençlerimizin spora yönlenmesini sağlayacağız. Darıca bir sahil kenti olmasına rağmen deniz sporlarında da geride kalmış durumda. Görevi devraldığımızda Darıca’da deniz sporları çerçevesinde gerekli eğitimler ve atılımları gerçekleştireceğiz. Darıca deniz sporlarında da adından bahsettiren bir kent olacak” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayramoğlu Yelken Kulübü Başkanı Feridun Vural Törk’e teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1910
Halley kuyruklu yıldızı Dünya'ya yaklaştı.