DOĞAN’DAN SAĞLIK MÜDÜRÜ’NE ZİYARET
Siyaset
02 Şubat 2019 Cumartesi 16:28

DOĞAN’DAN SAĞLIK MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Sağlık İl Müdürü Dr. Şenol Ergüney’i makamında ziyaret etti.

31 Mart’ta İzmit Belediye Başkanlığı görevi sona erecek olan Doğan’ın Sağlık İl Müdürü’ne yaptığı ziyarette AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Saburlu yer aldı.

Ziyaret için Başkan Doğan’a teşekkür eden Sağlık İl Müdürü Ergüney, “Nevzat beyle birçok projede beraber çalıştık.  Kendisi milletvekiliyken ben de başhekimlik görevindeydim. Nevzat Başkanımız birçok sağlık yatırımına önayak oldu. İlimize 50-60 tane sağlık ocağının, 8-10 tane devlet hastanesinin kazandırılmasında büyük emekleri var. Sağlık camiası olarak kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz.  

 

BAŞKANIMIZIN TECRÜBELERİNDEN FAYDALANACAĞIZ

 

Bir kardeş, ağabey, meslektaş olarak kendisini çok seviyor ve takdir ediyoruz. Bundan sonra da kendisine daha güzel görevler verileceğine inancımız sonsuz. Kendisinin tecrübe ve deneyimlerinden başta sağlık alanında olmak üzere, birçok alanda bize rehberlik yapmasını temenni ediyorum” dedi.

 

GÜZEL İŞBİRLİĞİMİZ OLDU

 

Meslektaşına yaptığı ziyaretin kendisi için de büyük anlam taşıdığını belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da “ Belediye Başkanlığımız süresince halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için kurum ve  kuruluşlarla işbirliği içerisinde olduk. Bu konuda en yakın çalıştığımız kuruluşlarımızdan biri de sağlık müdürlüğüdür.  Sağlık Müdürümüz ile milletvekilliğim dönemimde başlayan çalışmalarımız, belediye başkanlığı süresince de devam etti.

 

SAĞLIKTA ÇAĞ ATLADIK

 

Ülkemizdeki sağlık sektörünün 16-17 yıl öncesiyle kıyaslandığında adeta çağ atladığını görmemek mümkün değil. Hekimlik yaptığım dönemlerdeki hastane koşullarıyla şimdiki koşulları kıyas dahi edemeyiz. AK Parti iktidarımızın, sağlık bakanlarımızın önemli desteklerinin yanı sıra sağlık müdürlüğümüzün de önemli çalışmaları oldu. Belediye başkanlığımız döneminde özellikle sağlık ocaklarımızın, aile hekimlerimizin çalışma koşulları, hastanelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda belediye olarak her zaman sağlık müdürlüğümüzün yanında olduk. Vatandaşlarımızın sağlık imkânlarından daha güzel şekilde yararlanmalarında büyük emekleri olan  Sağlık Müdürümüze  ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:31
05:40
13:18
17:15
20:34
22:25

TARİHTE BUGÜN

22 Temmuz 1992
Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar, Medellin yakınlarındaki lüks hapishaneden kaçtı.