El öpüp, hayır duası aldılar
Siyaset
18 Şubat 2019 Pazartesi 17:50

El öpüp, hayır duası aldılar

Beylerbeyi Köyü’nün ileri gelen sakinlerinden Hasan Kızmaz ve İrfan Öztürk’ü evinde ziyaret eden Yılmaz ve Turan el öpüp hayır duası aldı

Yerel seçime yönelik çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiği Kandıra’da AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan önemli temaslarda bulundu. Yılmaz ve Turan, Beylerbeyi Köyü’nde, İlçe SKM Başkanı Nurullah Yılmaz, Beylerbeyi Muhtarı Musa Yener, kurucu ilçe yönetiminden İbrahim Öztürk, geçmiş dönem ilçe başkanı Yunus Özder, belediye başkan aday adaylarından Faruk Özaydın ile birlikte ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

GÜCÜMÜZ, DUALARINIZ

Yılmaz ve Turan ilk olarak Beylerbeyi Köyü’nün ileri gelen sakinlerinden Hasan Kızmaz’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Yılmaz ve Turan ayrıca Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan ilimizin manevi büyüklerinden İrfan Öztürk’ün evine de konuk oldu. Ziyaretlerde el öpüp, hayır duası alan Yılmaz ve Turan, Beylerbeyi Köyü’nün ileri gelenlerinden olan Hasan Kızmaz ve İrfan Öztürk’ün önerilerini de dikkatle dinlediler.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.