• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

ELİM KIRILSAYDI OY VERMESEYDİM

İzmit Belediyesinden işe gelmediği gerekçe gösterilerek, işten çıkarılan İbrahim Efe’ hakkında sunulan belgeler Bekirpaşalı vatandaşları ikna etmeye yetmedi.

Tavşantepe mahalle muhtarı İbrahim Efe’nin iş akdini fes eden İzmit Belediyesi Bekirpaşa bölgesinde ciddi bir derecede sıkıntıya düştü. İbrahim Efe’nin işten atılmasıyla partili partisiz bölgede yaşayan birçok vatandaş Başkan Hürriyet’e tepki göstermeye başladı. Muhtar İbrahim Efe, İzmit Belediyesi önünde yaptığı basın açıklamasıyla, kendine karşı yapılan siyasi oyunları kamuoyuna anlattı. Gerçekleştirilen eyleme STK’lar Muhtarlar ve özellikle Bekirpaşa bölgesinde yaşayan vatandaşlar akın etti. Efe’nin açıklamaları esnasında İzmit Belediyesi tarafından kamuoyuna servis edilen belgelerde kart basmadığı gözüküyordu. İbrahim Efe’nin işini aksatmadan, işine gittiğine şahit olan vatandaşlar bu belgelere itibar etmedi.31 Mart seçimlerinde Bekirpaşa bölgesinde oyunu arttıran CHP, Efe olayından sonra ciddi bir kayıp yaşayarak, bölgede sıkıntıya düşeceği konuşuluyor.

 

Millet Salak Değil Kusura Bakmayın

 

31 Mart seçimlerinde CHP İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i desteklediğini söyleyerek sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Bekirdere mahallesinin tanınan isimlerinden Gökhan Mengü adlı vatandaş, İbrahim Efe için sitemini şu sözlerle ifade etti; ” Yılda 145 Gün Çalışmış Size Gerçekten Yazıklar Olsun Hadi Bilmeyen Tanımayan Kötü Yorum Yapıyor Da Tavşantepe li Bekirdereli Yeşilovalı CHP Görüşlü Arkadaşlar Neden Sessizsiniz Sizde Biliyorsunuz İbrahim Efe nin Çalışkan Ve Dürüst Bir İnsan Olduğunu Bir çoğunuzun Veya Yakınınızın İşi Düşmüştür Ve de  Halletmiştir Bu Hırs Bu Kin Niyedir Madem Bu İddiaları Seçimden Önce Niye Meydanlarda Söylemediniz Yâda Seçimi Kazandınız Neden İşine Hemen Son Vermediniz 6 Ay Beklediniz Millet Salak Değil Kusura Bakmayın Sizde Biliyorsunuz Efe Nin Ne Kendi Şahsi İşletmesi Nede İşyeri Var Zamanını Hep Mahallesinin Vatandaşının İşleriyle Geçirir Abartmıyorum Millet Ayrımı Parti Ayrımı Yapmadan Tavşantepe Nin Yüzde Seksenınin Muhakkak Bir İşini Çözmüştür Ama Unutmayın Allah 'In Adaleti Büyüktür He Bu Arada Seçimden Önce Beni Sürekli Arayan Oyumu Fatma Hanıma Vereceğimi Söylediğimde Benden İyisi Olmayan Chp Li Arkadaşlar Küsmüyüz Elim Kırılsaydı da Chp Ye Oy Vermeseydim....”dedi

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI