• 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
KOCAELİ 20°

Gülümse İzmit ALDATILIYORSUN

AK Partili Ali Yılmaz İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla göndermede bulunarak eleştirdi.

AK Partili Eski İzmit Belediye Meclis üyesi Ali Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla “Nevzat Bey’e teşekkür ediyoruz maskelerimizi onun kurduğu 3D Yazıcı Merkezinde üretiyoruz” deme olgunluğunu gösterseydi” diyerek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e göndermede bulundu.

 

İşteo paylaşım

 

Sayın İzmit Belediye Başkanı sağlık personellerimize dağıtılmak üzere maske ürettiğini belediyenin sitesinden yaptıkları paylaşımla duyurmuş.

Ülkemizin geneline yayılmış bu salgın için kim bir taş üstüne taş koyuyorsa teşekkürü borç biliriz, fakat Sayın Başkan hanım önce salgın önlemi için asli vazifelerini unutmamalı, mesela çöplerin alınmadığını duyuran muhtarlarla kavga etmek yerine sokaklarımızda hijyene her zamankinden daha fazla özen göstermeli,

Bir de keşke bu maskelerin üretildiği ve AK PARTİ Belediyeciliği zamanında YAPILAN 3D Yazıcı Merkezini zikretmemek adına yazıcıların sarf malzemelerini zikredip “Mısır Nişastasından” üretiyoruz deyip komik durma düşeceğine Yiğidi öldürse de hakkını teslim etseydi ve “Nevzat Bey’e teşekkür ediyoruz maskelerimizi onun kurduğu 3D Yazıcı Merkezinde üretiyoruz” deme olgunluğunu gösterseydi.

Bu işin birim maliyetinin yüksük olacağına, seri üretimin nasıl yapılacağına hiç girmiyorum bile Gülümse İzmit ALDATILIYORSUN...

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET