“Halkımızla Gönül Bağı Kuracağız”
Siyaset
11 Şubat 2019 Pazartesi 13:34

“Halkımızla Gönül Bağı Kuracağız”

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, üç ayrı köy merkezinde bir araya geldiği hemşehrilerine hizmetleri sunarken kendileriyle gönül bağı kuracaklarını söyledi

Kandıra’da düzenli olarak akşam programlarını köy ziyaretlerine ayıran AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, yine hemşehrileri ile bir araya gelerek istişarede bulunmaya devam etti. Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat yöneticileriyle birlikte ilk olarak Kubuzcu Köyü Böcekler Mahallesini ziyaret eden Turan, burada mahalle muhtarı Ali Özaydın ve hemşehrileriyle istişarede bulundu.

 

MUHTARLAR YALNIZ BIRAKMIYOR

Kubuzcu ziyaretinin ardından Gebeşler’e konuk olan Turan, burada muhtar Recep Alçın ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Adayı Turan ve İlçe Başkanı Ölmez, son köy ziyaretlerini ise Deliveli’ye yaptı. AK Parti İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Şentürk, İzmit Tavşantepe Muhtarı İbrahim Efe ve azaları, AK Parti Tavşantepe Mahalle Başkanı Mustafa Akdeniz ve yönetim kurulunun da hazır bulunduğu Deliveli Köyü’ndeki ziyarette Turan, mahalle muhtarı İbrahim Ersöz ve hemşehrileri ile sohbet etti.

 

GELECEĞİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Köylere yaptığı ziyaretlerde hem yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi veren hem de hemşehrilerinin görüş ve taleplerini dinleyen Turan, her geçen gün karşılaştıkları ilginin daha da arttığını belirtti. Toplantılara katılan muhtarlara ve bölge sakinlerine teşekkür eden Turan, “Kandıralı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Rabbim nasip ederse 1 Nisan itibariyle halkımızla gönül bağı kurarak, Kandıra’mızın geleceğini birlikte inşa edeceğiz.  “ dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:31
05:40
13:18
17:15
20:34
22:25

TARİHTE BUGÜN

22 Temmuz 1992
Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar, Medellin yakınlarındaki lüks hapishaneden kaçtı.