“Hayatı kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz”
Siyaset
20 Ocak 2019 Pazar 13:06

“Hayatı kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz”

Bıyık, ev toplantısında Kazım Karabekir Mahallesi sakinlerinin sofrasına konuk oldu.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, seçim çalışmalarını oldukça yoğun bir tempoda sürdürüyor. Gün boyu SKM programları kapsamında AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’la birlikte Darıca’da çeşitli temaslarda bulunan Bıyık, Kazım Karabekir Mahallesi’nde kalabalık ev toplantısında mahalle sakinleriyle buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyip taleplerini not alan Bıyık, vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceklerini söyledi.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ
Ev toplantısında yer sofrasına konuk olan Bıyık, akşam yemeğini de Darıcalı vatandaşlarla birlikte yedi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda vatandaşların sorunlarını dinleyen Bıyık, gelen talepleri de not aldı. Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapacağı projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Bıyık, ”Önceliğimiz vatandaşlara dokunan projeler olacak. Gençlere, kadınlara, çocuklara ve engelliler olmak üzere bütün topluma dokunacağız. Sizlerin isteklerinizi dikkate alacağız. Sizlere sorarak mahallelerde neye ihtiyaç varsa ona uygun projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’LE ORTAK YAPACAĞIZ
Vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceklerini kaydeden Bıyık, “En önemli arzumuz vatandaşlarımızın güncel sorularını çözmek. Sokağında çukur varsa çukuru kapatacağız. Suyu akmıyorsa suyu akıtacağız. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projelere ağırlık vereceğiz. Gündelik hayata dokunan işler yapacağız. Sosyal faaliyetler her zaman önceliğimiz olacak. Büyük projeleri Büyükşehir Belediyemizin desteği ile işbirliği halinde olarak ortaklaşa yapacağız” diye konuştu.

SÖZ VERDİM Mİ YAPARIM
AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, samimi olacaklarını da ifade ederek yapamayacağı hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğini söyledi ve şöyle devam etti: “Ben tüccar adamım. Yıllardır Darıca’da ticaret yapıyorum. Söz verdim mi yaparım. O yüzden yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğim. Samimi olacağız. Hep birlikte sizlerin taleplerini dikkate almaya özen göstereceğiz” dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:18
08:06
13:04
15:26
17:41
19:17

TARİHTE BUGÜN

10 Aralık 1863
Londra metrosu açıldı.