REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Hürriyet Doğan'ı eleştirdiği ne varsa bir bir yapmaya başladı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Nevzat Doğan'ın yaptığını yaparak muhtarları tatile götürdü.

31 Mart seçimlerinden bu yana İzmit’e henüz hiçbir çivi dahi çakamamış olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet önceki dönem Başkan Nevzat Doğan eleştirdiği ne varsa birbir yapmaya başladı. İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun İzmit'e gelmesi sebebiyle Belediye bütçesinden harcama yaparak vatandaşların tepkisini çekmiş ve bu tepki vatandaşlar arasında uzun bir süre konuşulmuştu.

Şimdi yine Belediye bütçesinden muhtarları tatile götüren Fatma Kaplan Hürriyet ‘eleştirdiklerini kendisi yapıyor’ yorumlarına maruz kalıyor.

Sözler yerine getirilmedi

31 Mart seçimlerinden önce verdiği seçim vaatlerini henüz yerine getiremeyen ve Belediye bütçesinde para yok diyen Hürriyet’in muhtarları tatile götürmesi ise uzun bir süre kamuoyu gündemini meşgul edecek.

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET