Hürriyet, SMS'e bir yılda 1 milyon 453 bin 658 TL Ödedi
02 Mart 2024 22:05

Hürriyet, SMS'e bir yılda 1 milyon 453 bin 658 TL Ödedi

İzmit Belediye Meclisi AK Partili Meclis Üyesi Fikret Hocaeoğlu, Cumhur İttifakı Adayı Muharrem Tutuş'u yıpratma suretiyle İzmit Belediyesi'nin SMS sistemi üzerinden vatandaşlara atılan mesaj hakıında açıklamada bulundu. Hocaeoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e SMS maliyetini açıklayarak cevap verdi.

Hocaeoğlu'nun açıklamaları şu şekilde: 

Denetim Komisyonu Başkanı olarak; Son işçi sayısı bilgisini yazılı olarak istediğim halde vermeyen ve sayıyı saklayan İzmit Belediye Başkanı, sokakta kendisine 5 yılda kaç işçi aldınız diyen bir hemşehrimize "hiç işçi almadım sizi kandırıyorlar" dedi.

"VATANDAŞLARIMIZIN PARALARIYLA ÖDENEN MESAJ SISTEMI" 

2023 yılında toplamda 1 milyon 453 bin 658 TL tutarında para harcadığı, belediyenin kurumsal SMS sistemi üzerinden vatandaşlara attığı mesajında yine işçi sayısını belirtmemiş.İzmit'li hemşehrilerimize, 2023 yılında 132 milyon 157 bin adet mesaj atarak sadece siyasi propoganda yapan Hürriyet, 2024 yılında da yine vatandaşlarımızın paralarıyla ödenen mesaj sistemi üzerinden aklınca Cumhur İttifakı Adayımız Muharrem Tutuş’u yıpratacağını düşünüyor.

"HESABINI İZMIT'LI HEMŞEHRILERIMIZ KENDISINE SORACAKTIR"

İzmit'li hemşehrilerimiz artık bu numaraları yemiyor! 31 Mart akşamında, İzmit Belediyesi bütçesinden yürüttüğü seçim propogandasının hesabını İzmit'li hemşehrilerimiz kendisine soracaktır.İstediğimiz halde gerçek sayıyı bizden saklayan Hürriyet’i laf kalabalığını bırakarak, kamuoyuna İzmit Belediyesi ve iştiraki olan Sarbaş ile Bekaş’ta toplam kaç işçi çalışıyor açıklamasını bekliyoruz. Eğer dediği gibi hiç işçi almamış ise kendisinden özür dilemeye hazırız. Aksi halde kendisini, yanılttığı tüm İzmit'li hemşehrilerimizden özür dilemeye davet ediyoruz...

Güncelleme: 02 Mart 2024 22:11
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X