Hürriyet, Tekirdağlı olduğunu yazamadı
Siyaset
14 Mart 2019 Perşembe 20:36

Hürriyet, Tekirdağlı olduğunu yazamadı

CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet bu akşam projelerini tanıttı.Hürriyet’in özgeçmişinde doğum tarihi yanına doğum yeri yazmadığı görüldü.

CHP Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet bugün “Çınar Vizyon Projeleri” adı altında Başiskele’de bulunan Wellborn Otel’de kapsamlı proje tanıtımı toplantısı düzenledi. Başiskele Wellborn Luxruy Hotel’de gerçekleşen basın lansmanında Hürriyet’in 24 sayfalık proje tanıtım kitapçığı da dağıtıldı. Kitapçığın son sayfasında Hürriyet’e ait kısa bir özgeçmişe de yer verildi. Ancak Hürriyet’in özgeçmişinde doğum tarihi yanına doğum yeri yazmadığı görüldü. Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Hürriyet aslen Tekirdağlı. İzmit’e sonradan yerleşti. Ancak seçim kampanyasında sürekli “İzmit’in kızıyım” diyordu. Hatta İzmit’in en eski mahallesi “Mehmet Ali Paşa”dan olduğunu ileri sürüyordu. Hürriyet’in bu sloganının yara almaması için doğum yerini tanıtım borşürüne basmadığı ileri tahmin ediliyor.

 

DİĞER HABERLER

Güney’den Hürriyet’e cevap: Açıklamamız Başkan hanımın kimyasını bozmuş

AK Parti İzmit ilçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Encümen Toplantısında yaptığı açıklamaya cevap verdi. Güney yaptığı açıklamada “Yaptığımız basın açıklaması Başkan Hanım'ın kimyasını bozmuş olacak ki beyanatımızın satırlarında kaybolmuş, meseleyi alakasız kendince hüner sergilediğini zannettiği bir mecraya çekmeye çalışmıştır” dedi

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.