REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 16°

Hürriyet'e sordu Kim Bu Meclis Üyeniz? Bunu da kamuoyuna tane tane açıklayın!

AK Parti İzmit Meclis Üyesi Şener İnce, İzmit Belediye Başkanı Hürrite’e göndermede bulunarak “Meclis’inizde,Şanlı POLİS aracımızın üzerindeki POLİS yazısının üstüne DHKPC ve terörize kelimeler yazıp altında boy boy resim veren Meclis Üyeniz var mı?”dedi

TANE TANE YALAN’A BELGELİ CEVAP VE BİR YENİ SORU?


İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, belediye hizmet aracı satın almanın neden kiralamadan daha karlı olacağını vatandaşlara rakamlarla anlattı. Hürriyet’in belediye araçlarının satın alınmasıyla ilgili sunumu, AK Parti Meclis Üyesi Muharrem Tutuş tarafından eleştirildi. Yaptığı açıklamasından dolayı Muharrem Tutuş’a teşekkür eden İnce,” Meclis’inizde,Şanlı POLİS aracımızın üzerindeki POLİS yazısının üstüne DHKPC ve terörize kelimeler yazıp altında boy boy resim veren Meclis Üyeniz var mı? Diye sordu!

 

İşte İnce’nin açıklaması!

 

Teşekkürler Muharrem kardeşim.
Matematiğiniz çok zayıfmış sayın başkan
Şimdi size alanınız Hukukla ilgili bir soru;
Lütfen bunu da tane tane açıklar mısınız kamuoyuna
Meclis’inizde,Şanlı POLİS aracımızın üzerindeki POLİS yazısının üstüne DHKPC ve terörize kelimeler yazıp altında boy boy resim veren Meclis Üyeniz var mı?varsa Hukuken hükmü nedir,Türk Devletinin bölünmez bütünlüğü adına ettiğiniz yemin’e sadık kalacak ve gereğini yapacakmısınız?
Yoksa eğer,ben çıkıp buradan özür dileyeceğim. 
Tane tane hukuk diliyle bekliyorum Sayın Başkan

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET